Havuz keyfine ferahlıkları ve canlı renkleriyle eşlik eden kokteyller, şehirden uzaklaşamayan İstanbullulara enerji aşılamaya devam ediyor. İstanbul’un en iyi havuzları, en güzel kokteylleriyle birlikte sayfalarımıza konuk oluyor.

Yıl boyunca özlemini çektiğimiz yaz sıcakları kapıya dayandığında, herkesin aklında tek bir düşünce oluyor; tatile gitmek! Pek çoğumuz sınırlı tatil günlerimizi sıcak beldelere gidip, deniz kıyısında dinlenerek geçirsek de, şehirde kalanlar da oluyor elbette. İstanbul’dan ayrılma nedenimiz ne olursa olsun, şehirde bizi Ege ve Akdeniz sahillerini özletmeyecek güzellikte havuzların beklediğini bilmek güven veriyor.
Misafirlerine, yarattıkları alanlarda, evlerinden birkaç dakika uzaklıkta tatil yapma keyfini yaşatan otel ve kulüpler, her yaz havuz sevdalılarıyla dolup taşıyor. Masmavi suların keyfi ise havuz başında bizi ferahlatan rengârenk kokteyllerle daha da güzelleşiyor. Bu yaz kokteyl sevgimizi suya olan hasretimizle birleştirdik ve tatilini şehirde geçirmeyi tercih eden okurlarımız için İstanbul sınırları içerisindeki en güzel ve özel havuzlara konuk olduk. Renkli, meyveli ve en ferah kokteylleri sizin için denedik.

1 2 3 4 5 6 7 8 9