Eşsiz manzarası, kaliteli atmosferi ve tertemiz deniziyle İstanbul’un en yakın kaçış noktası olmayı başarmış Elio Sedef  tüm güzel ve özel günlerinizde sizlere kapılarını sonuna kadar açıyor…

Elio-Sedef-(6)

Marmara Denizi’nin en gözdesi Sedef Adası’nda 2010 yılından bu yana hizmet veren Elio Sedef, eşsiz manzarası karşısında, dalgaların büyüleyici sesi eşliğinde hem şehir karmaşasından kaçmak isteyenler hem de özel günlerini unutamayacakları anılara dönüştürmek isteyenler için bir numaralı adres.

Elio-Sedef-(5)

 

Büyüleyici atmosferiyle Elio Sedef, pırıl pırıl denizi, tertemiz havası, yeşillikler içinde yer alan locaları, dört ayrı mutfaktan özel lezzetler sunduğu restoranı, barı, DJ performansları ve her Cuma Zeynep Doruk’un sahne aldığı canlı müzik akşamlarıyla misafirlerine eksiksiz bir hizmet sunuyor.
Her zevke hitap eden Elio restoranında günün her saati lezzetli sunumlar bulmak mümkün. Beach’te snack atıştırmalıklar lezzetleriyle ön plana çıkan sunan Elio Sedef’in menüsü İtalyan ağırlıklı olup Akdeniz mutfağının tüm lezzetlerini bir arada sunuyor. Mevsimine göre günlük taze balıkları ve Türk mutfağına özgü günlük mezeleriyle misafirlerini baştan çıkaran Elio Restaurant & Bar’da ayrıca yurt dışından özel olarak getirilen Sushi ustasının özenle hazırladığı sushi menüsü de büyük beğeni topluyor. Geniş şarap kavı ile en kaliteli lezzetleri sunan Elio Sedef kutlamaların da vazgeçilmez adresi.

Elio-Sedef-(4)

Elio Sedef, özel tekneleri ile gelen misafirleri için demirleme alanı ve kendisine ait iskelesinde, shuttle ve 2 adet VIP shuttle hizmeti sunduğu gibi mekana ayrıca Kartal ve Adalar’dan da rahatlıkla ulaşım sağlanabiliyor.
Güzel manzarası, sade ve şık atmosferi ile Elio Sedef’te bir taraftan dinlenirken diğer taraftan çok da eğleneceksiniz.