Deneyimli Tay Şef Orasa Lerch 9 – 25 Nisan tarihleri arasında Tay mutfağının en beğenilen yemeklerini İstanbul Marriott Hotel Şişli’de lezzet tutkunlarıyla buluşturuyor. Hindistan cevizi sütüyle hazırlanan aromatik çorbalar, Tay yemek kültürünün vazgeçilmezi, sulu yemek anlamına gelen kırmızı ve yeşil köri çeşitleri, farklı damak tatlarına hitap eden geleneksel et, tavuk ya da deniz mahsulleri seçenekleri başta olmak üzere bir çok Tay lezzeti menüde misafirlerin beğenisine sunuluyor. Tay mutfağının inceliklerini ve en sevilen yemeklerinin kolayca nasıl hazırlandığını öğrenmek isteyenler için ayrıca Tay mutfağı atölyesi düzenleniyor. Şefin en beğenilen spesiyallerini özel sunumlar ve içecek eşleşmeleri ile beraber şefin sofrasında tatmak isteyenler için organize edilen 4 ayrı Chef’s Table etkinliğinin ikisi doldu bile. Kişi başı katılım bedelinin 135 TL olduğu Chef’s Table için 13 ve 20 Nisan tarihlerine rezervasyon alınıyor.

İstanbul Marriott Hotel Şişli lezzet tutkunlarını Nisan ayında Tay mutfağı ile karşılıyor. 20 yılı aşkın süredir Tay yemeklerinde uzmanlaşan Tay Şef Orasa Lerch kendine özgü tarzı ile hazırladığı geleneksel Tay lezzetleriyle 9-25 Nisan tarihleri arasında damaklarda unutulmaz tatlar bırakmaya hazırlanıyor. Etkinlik kapsamında, bu muhteşem lezzetlerin nasıl hazırlandığını öğrenmek isteyenler için Tay Mutfağı Atölyesi,  şefin en beğenilen spesiyallerini özel sunumlar ve içecek eşleşmeleri ile beraber şefin sofrasında tatmak isteyenler için de Chef’s Table etkinlikleri düzenleniyor.

Şef Lerch, Marriott Şişli’de 9-25 Nisan tarihleri arasında sunulacak Tay menüsünde Hindistan cevizi sütüyle hazırlanan aromatik çorbalar, Tay yemek kültürünün vazgeçilmezi, sulu yemek anlamına gelen kırmızı ve yeşil köri çeşitleri, farklı damak tatlarına hitap eden geleneksel et, tavuk ya da deniz mahsulleri seçenekleri başta olmak üzere bir çok Tay lezzetini misafirlerin beğenisine sunuyor. Buna ek olarak, daha özel ve kişiselleştirilmiş bir Tay mutfağı deneyimi için 4 farklı Chef’s Table düzenleniyor. Bu benzersiz deneyimi kaçırmak istemiyorsanız acele edin. Sadece 13 ve 20 Nisan’da gerçekleşecek Chef’s Table etkinlikleri için sınırlı sayıda yer kaldı. Alkolsüz içecekler ve kdv dahil kişi başı ücret 135 TL.

Sebze meyve oyma sanatıyla yakından ilgilenen ve bu alanda başarılı işlere imza atan Şef Lerch, meraklılarına Tay yemeklerini öğretmek üzere 9-25 Nisan tarihleri arasında İstanbul Marriott Hotel Şişli’de atölyeler de düzenliyor. Tay yemeklerinin tadına bakmak, Chef’s Table ya da atölyelere katılmak üzere rezervasyon yaptırmak için arzu eden herkes 0 (212) 375 01 00 no’lu telefondan, info.marriottsisli@marriott.com email adresinden ya da @marriottsisli  Facebook hesabından otele ulaşabilir.