Uygulamalı Fotoğraf Eğitimi gerekli teorik bilgiye sahip olup, pratik yapmaya ihtiyacı olan fotoğrafseverler için hazırlanmış bir kurs. Haftasonu düzenlenen uygulamalı fotoğraf kursu kapsamında eğitmenler eşliğinde Anadolu ve Avrupa yakasında belirlenen noktalara fotoğraf gezileri düzenleniyor. Bu gezilerde fotoğraf kavramlarının pratiğe dönüştürülüyor, çekilen fotoğraflar eğitmen tarafından değerlendirilerek bakış açısının zenginleştirilmesi hedefleniyor.
(Kayıt Olmak İçin Tıkla!)

Öğrenci Kontenjanı
İstanbul Hatırasının bire bir eğitim felsefesi gereği her seminer için öğrenci kontenjanları düşük sayıda tutulmaktadır.

Uygulama Atölyesi İçeriği
Uygulamalı Fotoğraf Eğitiminde temel fotoğraf bilgilerinin çekim anında nasıl kullanıldığı işleniyor. Alan derinliğinden enstantane seçimine, doğru kadraj yapmaktan karar anına kadar birçok ögeyi nasıl kullanacağınız sokaklarda fotoğraf çekerken öğretiliyor.
(Kayıt Olmak İçin Tıkla!)

Uygulama Atölyesi Takvimi
Uygulama Atölyesi 5 haftalık bir ders programına sahiptir ve haftasonları pazar günleri yapılacaktır. Derse ait eğitim programını görmek için ETKİNLİK TAKVİMİ sayfamızı ziyaret edebilir ve hangi gün hangi konunun işleneceği bilgisine ulaşabilirsiniz.

Uygulama Atölyesi Ücretlendirmesi
Kredi kartı ile ödeme : 275TL
Nakit ödeme : 250 TL
Öğrenciler için kredi kartı ile ödeme : 250 TL
Öğrenciler için nakit ödeme : 225 TL