2015’in en gözde çanta markaları ve modellerini sizin için araştırdım. Yeni yılın en gözde çantalarıyla siz de şıklığınıza şıklık katacaksınız. 

hula-hop-torebka-channel

Image 1 of 3

Çantalar bu sezonun belki de en dikkat çeken parçalarından biri. Markanın mirasının ne kadar güçlü olduğunun bir göstergesi olan çantalar, aynı zamanda tasarımcıların yaratıcılıklarını anlayabileceğiniz en iyi parçalardır. Zira küçük parçaları her zaman heyecan verici tutmak zordur. Sözü fazla uzatmayalım ve sizin için seçtiğim çantaları hep birlikte incelemeye koyulalım.

STATÜ GÖSTERGESİ
Çantalar 2000'li yıllarda her zamankinden daha çok önem kazandı. Artık çanta bir ihtiyaç değil, bir arzu nesnesi ya da güç göstergesi olarak anılıyor. Özellikle Louis Vuitton, monogramı ile bu arzuyu tetikleyen en büyük markalardan. Çantaların öneminde ikinci sırayı logolar alıyor. Chanel ve Dior logolu çantalar en çok sahip olmak istenenler arasında yer alıyor. Michael Kors, Tory Burch ve Marc by Marc Jacobs gibi markaların çantaları ise orta üstü segmente hitap eden ürünlerden.