Mammasita büyük küçük herkese alışveriş yaptıran site…

Anne ve baba adayları, ebeveynler, bebekler ve çocuklar için ihtiyaç duyduğunuz her şeyi bir tıkla kapınıza getiren Mammasita, ”İçindeki çocuğu keşfet” sloganıyla keyifli bir alışveriş sitesi.
Barış Manço’nun Arkadaşım Eşek şarkısıyla büyüyüp, Nasreddin Hoca’nın eşeği ile yaşadığı maceralara gülen, bizden bir parça mammasita eşeği. Neşeli yüzü, yaramaz kuyruğu ile alışverişinize hem yardımcı olacak hem de eğlence katacak.
Kız halaya oğlan dayıya çeker demişler. Bizde ise alışverişin yükünü Mammasita’nın sevimli eşeği çekiyor. Siz sepetinizi doldururken o hep yanınızda olacak. Belki uslu duran çocuklara hediyeleri de olabilir.
Teknoloji çağını değil büyük anne ve babalara altın çağını yaşatan Mammasita, pratik alışverişi sağlayan bir arayüze sahip. İnsan rahata çabuk alışırmış, kolay alışveriş imkanı sağlayan Mammasita’yı ziyaret ettiğinizde konfora sahip olacaksınız. Sonrasında ise doğuma gitmeden bavula koyacağınız eşyalar, azalan bez stoğu desteği, içinizde büyüyen annelik heyecanını sakinleştirecek kitaplar, babalara öğütler, hepsi bir tıkla yanınızda
Unutmayın çocukların hayalleri, büyüklerin fikirleri vardır…