Önemli olan iç güzelliği dendiğinde aklınıza ilk olarak iç çamaşırlarınız geliyorsa doğru yerdesiniz. Bir şeyin herkes tarafından görülmemesi onun güzel olmasını engellemez.

1

Image 1 of 7

Dünyadaki her şey değişirken nenelerimizin paçalı külotlarının aynen kalmasını bekleyemezdik. İnsanların örtünme amaçlı giyinmelerinden bir gün sonra kadınların süs için giyinmeye başladıklarını düşünüyorum. Zira günümüzdeki sonsuza varan çeşitliliğin başka açıklaması olamaz. İç çamaşırı konusunda dünya geliştikçe çok fazla badire atlattık. Örneğin “şeffaf askılı sutyen’’ gibi kabus bir akımdan alnımızın akıyla kurtulduk. Hâlâ ısrarla kullananların arada uzaylılar tarafından incelenmek üzere kaçırıldığını duydum (belki inanıp vazgeçerler). Her ne olursa olsun, olay sadece kadınların lehine gelişti ve “push-up”’ denilen mucizeyle tanıştık. “Dolgulu sutyen çıktı, mertlik bozuldu” diye sokaklara dökülen erkekleri hiçe sayarak kendimizi Victoria’s Secret mankeni gibi hissettik. Sonuç olarak çok iyi biliyoruz ki eğer seksi bir iç çamaşırı giydiysek, net bir şekilde seksiyizdir, bunu ne bir top model ne de bir erkek değiştirebilir.

“Seksi iç çamaşırlar kimin içindir?” sorusuna da cevap vereyim, tabii ki kadınlar için. Erkekler sadece kadının kendini iyi hissetmesinin keyfini çıkarır. Unutmadan, iç çamaşırı tasarlamak cesaret isteyen bir şeydir çünkü bu da topuklu ayakkabı gibi giyince karakter değiştiren bir şeydir. Bu yüzden gelin, hep beraber işin ustalarına bir göz atalım.