Huawei’in teknoloji ve tasarımı birarada sunan yeni akıllı telefonu P20 lite satışa çıktı! Yepyeni P20 lite ile hayatınız renkleniyor!

Minimalist tasarım ve mükemmel ekran deneyimi birleşti!
P20 lite, FullView Display 2.0 ile kullanıcılarına hem minimalist hem de unutulmaz bir deneyim sunuyor. Mükemmel ekran görüşüyle dinamik ve genç kullanıcıların dikkatini çeken yeni çentikli ekranı, 5.84-inch FHD+ (2280×1080) ölçülerinden oluşuyor ve 19:9 ekran gövde oranı ile geliyor. 2.5D çift taraflı kavisli ve elmas kesim cam ekran çerçevesinin yanı sıra 7.4mm inceliğe sahip olan ürün, Klein Mavisi (Klein Blue), Sakura Pembesi (Sakura Pink) ve Geceyarısı Siyahı (Midnight Black) renk seçenekleri ile sunuluyor.

Unutulmaz fotoğraf deneyimi
16MP ön kamerası, 16MP+2MP iki lensli arka kamerası, f/2.0 diyafram açıklığı ile fotoğrafçılık hayranları için tasarlanmış yeni jenerasyon akıllı telefon olarak karşımıza çıkan P20 lite, fotoğrafları en ayrıntılı detaylarına kadar yakalayabiliyor. Işık ve renk değişimine yüksek hassaslığı olan P20 lite ile her anı en güzel şekilde yakalamak artık kullanıcının bir tık uzağında.

Eğlenceli fotoğraflar çekmeyi sevenler buraya!
Arttırılmış gerçeklik teknolojisiyle Huawei P20 lite kullanıcılarına farklı fonksiyonlar sunuyor. Kullanıcılar, fotoğrafın arka planını istedikleri gibi 16 farklı dinamik temadan seçip değiştirebiliyorlar.

Akıllı Kullanıcı Deneyimi

Yepyeni EMUI 8.0 ve optimize Android deneyimi ile akıllı uygulamalar için sınırsız imkanlar sunuyor. İnovatif ve kullanımı kolay özellikleriyle kullanıcı arabiriminin hızlı, duyarlı ve sezgisel olmasına destek oluyor. Kullanıcının hareketlerini daha önceden tahmin ederek güç kaynağını ona göre dağıtabiliyor.

Çoklu görev üstlenebilen Huawei P20 lite, rahatsız edilmek istemediğiniz zamanları algılayabiliyor, örneğin oyun oynarken ya da film izlerken ve pro-aktif fikirleriyle kullanıcıyı çift ekran moduna yönlendirebiliyor.

Hızlı şarj ve uzun pil ömrü
Huawei P20 lite kullanıcılara inanılmaz pil ömrü sunuyor. Huawei Quick Charge 2.0 ve 3000 mAh bataryası ile daha uzun kullanım sağlıyor. 18W hızlı 9V/2A teknoloji şarj ünitesiyle bataryayı 5V/2A’ya göre 30% daha hızlı dolduruyor. 30 dakika içinde bataryanın 43%’ü doluyor.

Huawei P20 lite’ın tavsiye edilen son kullanıcı fiyatı 2399TL.