İyiliğin gücü adına… Geçtiğimiz aylarda Yeniköy’de kapılarını açan Good for All Studio, adından da anlaşılacağı üzere herkesin kendi özünden iyi bir parça bulabileceği samimi ve ruha dokunan bir alan olarak ön plana çıkıyor.

Esra Bebek’in kurucusu olduğu Good for All Studio, birçoğumuzun yaşamın hızına yetişmekte güçlük çektiği yeni dünya düzeninde, acele ederek hayatı yakalayamayacağımızı bizlere hatırlatmak, bizi bizle buluşmaya davet etmeyi ve ruhumuza iyi gelmeyi hedefliyor.


Esra Bebek

Bireylerin duygusal yönden zenginleştikçe dünyayı yaşamak için daha iyi bir yer haline dönüştürdüklerine dair inancından hareketle açılan bu özel stüdyo, duyulara hitap eden bir alan olmayı amaçlıyor.

Good for All Studio hem bilinçli tüketime değer veren, doğal malzeme ve içerikler kullanılarak üretim yapan tasarımcıların ürünlerini bulabileceğiniz bir curated shop (tasarım dükkânı) hem de ruha iyi gelen konu başlıklarında samimi söyleşi ve atölyelerin yapılacağı bir buluşma alanı. Ruha iyi gelmeyi amaç edinmiş bu samimi ve sıcak stüdyoda, mutluluk markası doremusic’in müzikal deneyim partneri olduğunu belirtelim. Ülkemizin sanatsal ve kültürel kalkınmasında önemli bir paya sahip olan Doremusic partnerliğinde ilerleyecek piyano ve akışın birleştireceği yepyeni atölyelerde; katılımcıların kendileriyle daha yakın bir bağ kurmaları ve müzik kültürü anlamında zihinlerinde yeni pencereler açmak hedefleniyor.

Good For All Studio’da kasım ayından itibaren samimi bir masanın etrafında bir araya gelinerek; ünlü çağdaş sanat fotoğrafçısı Ali Alışır ile fotoğrafın ardındaki söylemi konuşmayı, Hatay’da yer alan tesislerinde buğday çimi üretimi yapan Ancient Greens ile bedeni ve ruhu iyileştiren sağlıklı içecekler atölyesi düzenlemeyi, her bir fularla yeni bir hikâye anlatma fikrini benimseyen Rumisu şallarının tasarımcıları ile suyu boya ve illüstrasyonu birleştirmeyi; doğadan ilham alan Bbluceramics markasına ait el yapımı seramiklerin tasarımcısı ile minimalizm ve bilinçli tüketim konuşurken çamura dokunmayı, organik pamuktan spor giyim ürünleri üreten Landostudio ile dünyada sürdürülebilir tekstil uygulamaları hakkında konuşmayı, yavaş kişisel bakım ilkesine kalpten bağlı Abtira Garden ile bilinçli ve minimalist cilt bakımının derinliklerine inme gibi etkinlikler olacak.

Curated shop bölümünde yer alan, her birinin kendi tonu ve tavrı olan dokuz markanın ortak özelliği de üretim yaparken herkesin iyiliğini gözetmeye verdikleri özen.