Güçlü renkler, şaşırtıcı desenler, daha ince ve kısa bantlar. Havaianas 2015 yeni sezonu yeni bir marka stili ile karşılıyor. Göz alıcı “Flat” modeli ile yepyeni Havaianas’lar bu yazın en elegan halini konuşturmaya hazır.

Yaz aylarının vazgeçilmezi ve dünya flipflop modasının öncü markası Havaianas, 2015 Yaz sezonu için hazırladığı yeni koleksiyonundan “Flat” ile yaz modasına farklı bir bakış açısı yaratmaya geliyor. “Flat” ler birbirinden çekici renk ve modellerinin yanı sıra, yeni bir taban ve bant yapısına sahip haliyle de Havaianas’ın yenilikçi yüzünü bir kez daha tüm dünyaya sunuyor.

“Women Flat Up”; İnce, zarif, genç ve elegan. Bu özel model ile ilk kez kısa bant ve ince tabana sahip olan Havaianas’lar, ayrıca cıvıl cıvıl 4 ayrı rengi ile yaza göz kırpıyor. Kauçuk tabanıyla rahat, hafif, suda kaymaz özellikleri ile “Women Flat Up” fark yaratacak.

“Women Flat Sunset”; Kısa jelly bandı, ince tabanı daha genç ve daha elegan görünüm sağlayacak yepyeni bir tarz. Tabanı renkten renge geçerken ayaklarınıza eğlence getirecek “Women Flat Sunset”ler, kauçuk tabanıyla rahat, hafif ve suda kaymaz.

“Women Flat Gum”; Havaianas’ın yeni bant ve taban özelliklerine sahip bir başka modeli. Bandı kısa ve iki şeritli, jelly ve ince taban. Yeniliğe açık ve çekici  görünmek isteyenler için şeker gibi lezzetli renklerde şaşırtıcı bir model. Kauçuk tabanıyla rahat, hafif, suda kaymaz özelliklere sahip.

Havaianas’lar 2015 yeni sezonda “Flat” modeli ile yaza iddiasını göstermeye hazır.

 

HAVAIANAS SATIŞ NOKTALARI…

Neşeli ve rengarenk modelleri ile tüm dünyayı fetheden Havaianas‘ın 2015 Yaz Koleksiyonu, Beymen, Harvey Nichols,Boyner, YKM, ZekiTriko, ,Intersport Markapark, Bambi, ,www.lidyana.com, www.shopigo.com,www.modagram.com, www.mizu.com, www.zizigo.com, www.morhipo.com’da 69.90 TL’den başlayan fiyatlarla ayaklarınızda moda rüzgarı estirmeyi bekliyor.