Hard Rock Cafe Istanbul’a efsane yemekleri dışında 4 Nisan – 15 Mayıs tarihleri arasında gitmek için başka bir nedeniniz daha olacak! 4 Nisan’dan itibaren her gün tüm dünyada geçerli olacak ROCKBOX kampanyasıyla 15 Mayıs’a kadar Hard Rock Cafe Istanbul’u ziyaret ettiğinizde alacağınız kodları hardrockbox.com adresine girerek Fender gitardan özel tasarım t-shirt’lere ve katılımcının seçeceği “HARD ROCK HOTEL”lerinden birinde  her şey dahil konaklama fırsatı yakalayacak!

KENDİNİZİ ROCK STAR GİBİ HİSSEDECEĞİNİZ TATİLİNİZ HARD ROCK CAFE ISTANBUL’DAN!

ROCKBOX, EPIC ROCKBOX ve LEGENDARY ROCKBOX isimli üç farklı kategoriden oluşan kampanya süresince beş katılımcı kendi seçeceği herhangi bir HARD ROCK HOTEL’de 6 gece konaklama ve ulaşım dışındaki  harcamaları da içinde olacak şekilde her şey dahil rock star gibi ağırlanacağı  tatil fırsatı kazanacak!

JIMI HENRIX, KURT COBAIN GİBİ EFSANELERİN VAZGEÇEMEDİĞİ GİTARA SAHİP OLABİLİRSİNİZ!

Tüm ay Hard Rock Cafe Istanbul’u ziyaret edecek misafirler büyük tatil dışında hardrockbox.com adresine kodlarını girerek efsane gitarlardan Fender ile birlikte sınırlı sayıda sadece ROCKBOX’a özel tasarlanan  ürünlere sahip olabilecek!

Hard Rock International Operasyon ve İş Geliştirme Başkanı Antonio Bautista “misafirlerimiz interaktif ve paylaşılabilir deneyimler yaşamak istiyor, program gelenlere bizlerle cafede ya da evlerinde de etkileşimde bulunmalarını sağlıyor, bu misafirlerimizin markamıza olan tutkusuna karşılık oluşturduğumuz bir teşekkür yolu!”

Daha fazla bilgi için Hard Rock Cafe Istanbul ya da www.hardrockbox.com adresini ziyaret edebilirsiniz.