Kavaklıdere iPhone’da! Kavaklıdere Şarapları olarak 2013’te size daha yakın olmayı amaçlıyor ve Facebook’tan sonra IPhone uygulamamızı da sizlere sunuyoruz. Uygulamamızı indirmek için App Store’a Kavaklıdere yazmanız yeterli.

1

Image 1 of 2

Artık mobil cihazlar hem iş hem de özel hayatımızın ayrılmaz bir parçası. Kavaklıdere ailesi olarak bizler de nihai tüketicilerimizin günlük hayatında yerimizi almak için bir mobil uygulama hazırladık. Bu uygulama “Ürünlerimiz”, “Şarabını Seç”, “Tadım Notlarım”, “Favori Şaraplarım”, “Nerede İçilir?”, “Bize Ulaşın”, “Şarap Sözlüğü” ve “mSommelier” bölümlerinden oluşuyor.

Ürünlerimiz bölümü, Kavaklıdere Şarapları olarak ürettiğimiz tüm şarap ve üzüm suları ile ilgili detaylı bilgilere (üzümü, bölgesi, rekoltesi, rengi, kokusu, tadı, ne ile içilebileceği gibi) ulaşabileceğiniz zengin bir mobil kaynak.

Uygulamanın yenilikçi özelliklerinden biri mSommelier. mSommelier sayesinde ürünlerimizin arka etiketlerinde yer alan QR kodları okutarak bu ürünle ilgili detaylı bilgiye ulaşabileceksiniz. Şarabınızı ne ile içeceğinizi bilmiyorsanız Şarabını Seç özelliği tam size göre! İstediğiniz özellikleri girin, biz de size en uygun şarabı gösterelim.