Biyolojiden güç alan lider dermatoloji markası Bioderma, yeni Photoderm MAX Aquafluid SPF 50+ ürünüyle, çok yüksek güneş korumasının ultra hafif dokuyla ve hızlı emilimle birleşiminin en iyi örneğini sunuyor. Tüm cilt tipleri için yüksek koruma faktörlü güneş kremi, hem cildinizi nemlendiriyor, hem de özel HÜCRESEL BIOPROTECTION®patentiyle yüzde 99.8 DNA koruması sağlıyor.

gunes

Güneşin yüzünü göstermesiyle birlikte Bioderma, yeni ürünü Photoderm MAX Aquafluid SPF 50+ ile çok yüksek güneş koruması sunarken, cildi serbest radikallere ve kolajeni bozan enzimlere karşı koruyarak erken yaşlanmaya karşı savaşır. Özel HÜCRESEL BIOPROTECTION® patentiyle yüzde 99.8 DNA koruması sağlayan ürün, şeffaf, light ve gold olmak üzere 3 farklı renk seçeneğiyle cildinizde kapatıcı etkisi de yaratıyor.

gunes3

Tüm cilt tipleri için uygun olan yüksek koruma faktörlü Photoderm MAX Aquafluid SPF 50+, cildinizi nemlendirirken, içeriğindeki üç farklı pudra özelliğiyle matlaştırıcı özelliğiyle de vazgeçilmez ürünler arasında yer alıyor.

Su bazlı yapısıyla yağlı bir his bırakmadan kolaylıkla uygulanan Photoderm MAX Aquafluid SPF 50+, cildinizi güneşin zararlı ışınlarından korumanın yanı sıra, gün boyu ipeksi bir yumuşaklıkla cildinizin nemli kalmasını sağlarken, aynı zamanda ciltte yaşlanma etkilerini geciktiriyor.

Hipoalerjenik, fotostabil ve suya dayanıklı formülü ile sağladığı sağlıklı bronzluğun yanı sıra Photoderm MAX Aquafluid SPF 50+, parfüm, paraben içermeyen özel içeriği ile güneşin zararlı etkilerine karşı da koruma sağlıyor.