Yeni! Colgate Optic White Beyazlatıcı Kalem & Expert White Diş Macunu.

Düzenli kullanımla 3 tona kadar daha beyaz dişlere kavuşturan Colgate Optic White Beyazlatıcı Kalem ve Expert White diş macunu ile ile göz alıcı beyazlığı deneyimleyin! Colgate, diş hekimlerinin diş beyazlatmada kullandığı özel içeriği ile beyazlıkta çığır açacak en gelişmiş üçlüsü ile karşınızda!

Yeni! Colgate Optic White Beyazlatıcı Kalem ve Expert White Diş Macunu ile şu ana kadarki en gelişmiş beyazlık etkisini sunuyor!

*3 Tona Kadar Daha Beyaz Dişler!

te Optic White Beyazlatıcı Kalem ve Diş Fırçası üç aşamada daha beyaz dişlere kavuşmayı sağlıyor. “Fırçala, Beyazlat, Hazırsın” sloganı ile yola çıkan bu ürünle 3 tona kadar daha beyaz dişlere kavuşmak mümkün.  Dişler fırçalandıktan sonra diş beyazlatıcı kalem içerisindeki beyazlatıcı jel dişler üzerine uygulanır ve durulamaya gerek kalmadan anında etki görülür.

 Gülüşünle Nokta Koy!

 Colgate Optic White Expert White Diş Macunu  diş hekimlerinin diş beyazlatmada kullandığı özel içeriğiyle düzenli kullanım ile yıllar içerisinde oluşmuş sararmayı giderir ve bembeyaz dişlere kavuşmaya yardmcı olur. Güzellik ritüelinizin bir parçası olacak Colgate Optic White Beyazlatıcı Kalem ve Expert White Diş Macunu ile bembeyaz gülüşünüzle dikkatleri üzerinize çekin!