Dünya yiyecek- içecek sektörünün kesişim noktası ve sektördeki her profesyonel için bir referans etkinlik olan “Sirha Lyon”26 – 30 Ocak 2019 tarihleri arasında Fransa’nın Lyon kentinde gerçekleşecek.

Bu sene 19.’su gerçekleşecek olan ve tüm dünyaya hitap edecek Sirha Lyon, 200 bin’e yakın sektör profesyoneline daha geniş ürün ve servis yelpazesi sunabilmek için daha da büyütülecek. 10 bin metre kare genişletilen fuarda, 3 bine yakın marka ve katılımcı yer alacak.
26 Ocak’ta başlayacak olan Sirha Lyon, 5 gün boyunca sektör gelişmelerine kendini adapte ederek, yeni katılımcılar ve daha büyük bir ziyaretçi kitlesi ile prestijli birçok etkinliğe sahne olacak.

Sunduğu yoğun ve tam kapsamlı programı, dinamik yapısı ile yine tüm beklentilerin ötesine geçmeye hazırlanan Sirha Lyon ile ilgili olarak Sirha Yönetim Kurulu Başkanı Marie-Odile Fondeur “Sirha, yıllar içerisinde Horeca (Hotel, Restaurant, Café) sektöründe eşsiz bir yer edindi. Bu gücümüzü zengin içeriğimizden, sıcak atmosferimizden ve gastronomi sektörünün en önemli isimlerini bir araya getirebilmemizden alıyoruz” görüşünde bulundu.