Tasarımcılar ve tasarım severlerin eğlenceli bir organizasyonla buluştuğu Garden Sale, bu yıl yeniden KüçükÇiftlik Park’ta.
Birbirinden farklı tasarımların özel fiyatlarla sunulduğu ve tasarım severlerin heyecanla beklediği Garden Sale üçüncü kez 6- 7 Eylül 2014 Cumartesi ve Pazar günü KüçükÇiftlik Park’ta gerçekleşecek.
Tekstilden takıya, “vintage” objelerden endüstriyel tasarım ürünlere kadar binlerce parçanın yer aldığı ve geçen yıl 10 binden fazla tasarım severi ağırlayan Garden Sale, hafta sonunu farklılaştırmak isteyenler için kaçırılmayacak fırsat!
Tasarım, fırsat, sosyalleşme, alışveriş ve eğlenceyi birarada sunan Garden Sale; geçen yıl olduğu gibi atölye çalışmaları, akşam sinema gösterimi, sokak çalgıcıları ve sürpriz isimlerin performansıyla renklenecek.
Tasarım meraklılarının tasarım ürünlerini çimlerin üzerinde güneşin tadını çıkartarak uygun fiyata alabilecekleri bir ortam yaratmak amacıyla organize edilen Garden Sale’de bu yıl özel sürprizler de var.
50’nin üzerinde tasarımcının katılımıyla yine “URU Group ve showhow” ortaklığıyla hayata geçirilecek olan Garden Sale, 6-7 Eylül Cumartesi- Pazar günü, 11.00’dan gece yarısına kadar tasarım meraklılarını ağırlayacak. Güzel müzikler eşliğinde eğlenceli alışveriş deneyimi sunan Garden Sale, keyifli bir hafta sonunu da garanti ediyor!

Katılımcılar:
Terrarium House, marangoz çırağı, Six Times Five, artzula, beriin akyuz, elvin design, İpek caldemir/ aylin, home, Butik Lulinda, Niarmena, Miniko Shop, LifeistCo, Hangout, Eskiturk Design, Mobu, bonvagon, RusticWoodenArt, Made in Liliput, e-band, Organicraft, Rainbow, lomography , Som Interior, april11fashion , maker faire, pera petra, urban queen, Atölye Kici, dog and the city, ozz dsign, byzeynn, chouchette, DnC Fashion Tekstil Aksesuar, just & shilkmilk, halt istanbul, Clea, hunhar, hasan koca, kumm, danke ,galatart, ebru atölyesi, atelier 13, blue cloud, yummy kupe, senay sahin, selda okutan, zeynep okmen, sade istanbul, mai, su design, çuval, ayşe demirsoylu, lady faith, moria tasarım, tabe kıyamet, bizon, 2ters1düz, brandzoo