Dünya çapında milyonlarca izleyicisi bulunan Game of Thrones’un final sezonu 14 Nisan’da ekrana gelecek. Dizinin son sezonu ile ilgili heyecan artarken Game of Thrones’un yapımcısı olan HBO, dizinin son sezonundan fotoğraflar paylaştı.

İşte Game of Thrones’un final sezonundan yepyeni kareler…

Game of Thrones‘un yapımcısı olan HBO, dizinin 8. ve final sezonundan 14 yeni fotoğraf paylaştı. Helen Sloan’un çektiği fotoğraflarda HBO’nun 8 sezon için kostümlerde ciddi bir iyileştirmeye gitmiş olması dikkat çeken detaylardan biri oldu. Game of Thrones‘un final sezonundan paylaşılan fotoğraflar, dizinin gidişatı hakkında da ipuçları verdi.

Örneğin bu karede Daenerys Targaryen ve Jon Snow’un Winterfell’e ya da Winterfell’in yakınlarına ulaştığı tahmin ediliyor. Jon Snow’un yüzünden endişesi belli oluyor. Ayrıca Dany’i Michele Clapton tarafından tasarlanan yeni bir kürk ceket ile görüyoruz.

Daenerys Targaryen ve Jon Snow’un final sezonunda Sansa ile karşılaşacağı biliniyor. Sizce bu karede Winterfell’in başındaki Sansa, kardeşi ve Dany’e mi bakıyor? Cevabı finalde öğreneceğiz…

Tyrion Lannister, en son teknede gördüğümüz zamanki kadar endişeli görünüyor. Tyrien geçtiğimiz sezonda Jon’un, Daenerys’in yatak odasına girdiğini görmüş ve bu durumdan memnun kalmamıştı.

Arya da Winterfell’de. Yani kardeşlerin birleşmesi yakın… İşte Game of Thrones‘un final sezonundan diğer kareler…

Cersei Lannister

Daenerys Targaryen

Jaime Lannister