6.yaşını kutlamaya sayılı günler kala Frankie İstanbul, öğle yemeklerinin yeni buluşma adresi. Her damak tadına uygun lezzetleriyle misafirlerini ağırlayan Frankie İstanbul, fiyat politikası ile ‘’her açıdan ulaşılabilirlik” iddiası sunuyor.

Yoğun iş hayatından bunalıp dinlenmek isteyenlere, kısıtlı zaman diliminde iş toplantılarını nezih bir ortamda organize etmek isteyenlere, alışverişten bunalıp, kaostan uzak huzurlu bir yemek deneyimi yaşamak isteyenlere, kendine özgü lezzetlerini öğle saatlerinde de sunan Frankie İstanbul, hızlı servisiyle de zaman kayıplarının önüne geçiyor.

Frankie’nin öğle menüsünde; ’Chardonnay’’ Yaprak Çorba ile karşılanan misafirlere başlangıç olarak; Yemyeşil Salata, Sezar Salata, ‘İkili Dolma ile Izgara Bıldırcın başlangıç olarak sunuluyor. Ana menüde ise; Mantarlı Risotto, Rigatoni, Steak Tartar, Özgür Piliç, Dana Kaburga, Kaya Levrek Izgara ve Ördek Konfi’ye kadar her damak zevkine hitap eden seçenekler yer alıyor.

Günü tatlandıracak lezzetler arasında Sıcak Çikolatalı Frankie Kek ile Kadayıf Rulo seçenekleri lezzeti ve keyfi bir arada yaşatıyor.

Not: Öğle menüsü 99TL’dir. Meşrubat ve alkollü içecekler ekstradır.