Mimari dokusu, zarif sunumları ve servis kalitesi ile açıldığı günden itibaren Sultanahmet’in simge yapılarından olan Four Seasons Hotel Sultanahmet, enfes brunch lezzetlerin  7 Ekim itibarı ile Cumartesi günleri yeniden misafirleri ile buluşturuyor.

 

Tarihi Yarımada’daki benzersiz konumu ve sunduğu cazip yeme-içme etkinlikleriyle, Four Seasons Hotel Sultanahmet, özgünlük ve kaliteli hizmet isteyen İstanbul severler için buluşma noktası olmayı

sürdürüyor. Hafta sonlarının olmazsa olmazı mükellef kahvaltı sofraları Four Seasons sunumu ile buluşuyor. Brunch keyfi yaşamak için haftanın son gününü beklemek istemeyenleri düşünerek tasarlanan Cumartesi Brunch’ı, misafirlere otelin samimi atmosferinde keyif ve huzur dolu bir deneyim vaadediyor.

 

7 Ekim tarihinden itibaren, Four Seasons Hotel Sultanahmet’in kaliteli servisi eşliğinde her hafta Cumartesi günleri  Seasons Restaurant’ta hazırlanacak bu lezzet şöleni, kış bahçesindeki zengin büfesi ile göz dolduruyor. Türk kahvaltısının vazgeçilmezleri ile ev yapımı börek ve makarna çeşitleri, pişirme istasyonları ile pancake ve krepler, organik sebze seçenekleri ile barbekü tatlarının da yer aldığı brunch damaklarda  iz bırakıyor.  Four Seasons özeninin kendini her aşamada hissettirdiği Cumartesi Brunch’ı, bu lezzetlere ek olarak gözlemeden yöresel peynirlere, tatlı ve meyveye uzanan zengin bir yelpaze sunuyor.

 

Tarihi Yarımada’yı ziyaret etmek için güzel bir alternatif olan Cumartesi Brunch’ı, aile ve dostlarla buluşmak için cazip  bir seçenek sağlıyor.

 

Kişi başı KDV dahil 145 TRY, 0-6 yaş ücretsiz, 6-12 yaş arası çocuklar için %50 indirimli

Ayrıntılı bilgi ve rezervasyon için, Seasons Restaurant 00 90 212 402 31 50