Four Seasons Hotel Bosphorus, Türk Telekom’un ayrıcalıklı hizmetler sunan Prime markası iş birliği ile Türk Telekom kullanıcılarına bir kez daha açık havada sinema keyfini yaşatmaya başladı. İlki geçtiğimiz yıl gerçekleştirilen ve gördüğü ilginin ardından bu yaz da heyecanla beklenen açık hava sinema keyfi, Prime müşterilerine ve otel misafirlerine ücretsiz olarak sunuluyor.

Türkiye’nin lider iletişim teknolojileri şirketi Türk Telekom’un ayrıcalıklı hizmetler sunan markası Türk Telekom Prime, kullanıcılarına bu sene de Boğaz’da sinema keyfi yaşatmak için Four Seasons Hotel Bosphorus ile iş birliğini sürdürdü.  Boğaz’ın etkileyici atmosferi ve mavi sularına hâkim konumu ile ön plana çıkan Four Seasons Hotel Bosphorus ile Türk Telekom Prime’ın yaptığı iş birliğinin ilk adımı geçtiğimiz yıl atılmış ve yazlık sinema büyük ilgi görmüştü.

Bu yıl da gördüğü ilgi ile geleneksel hale gelmeye aday açık hava sineması fırsatından Türk Telekom Prime müşterileri ile otel misafirleri ücretsiz faydalanabiliyor. Otel misafiri olmayan ancak Boğaz’ın kıyısında açık hava sineması etkinliğini kaçırmak istemeyenler belli bir ücret karşılığında açık hava sinemasını izleyebiliyor.

10 Temmuz’da büyük ilgi uyandıran Aile Arasında filmiyle başlayan Four Seasons Hotel Bosphorus’taki Türk Telekom Prime açık hava sinemasında  sinemaseverlerle buluşacak olan diğer filmler ve tarihleri ise şu şekilde:

31 Temmuz Salı   Black Panther (Türü: Fantastik-Bilim Kurgu / Yönetmen: Ryan Coogler / Oyuncular: Chadwick Boseman; Lupita Nyong’o, Michael B. Jordan; Danai Gurira)

7 Ağustos Salı   Coco (Türü: Animasyon-Fantastik / Yönetmen: Lee Unkrich, Adrian Molina / Oyuncular: Anthony Gonzalez, Benjamin Bratt, Gael Garcia Bernal)

14 Ağustos Salı
Avengers Sonsuzluk Savaşı (Türü: Macera-Aksiyon / Yönetmen: Joe RussoAnthony Russo / Oyuncular: Robert Downey, Chris Hemsworth, Mark Ruffalo)

28 Ağustos Salı
Ocean’s Eight (Türü: Komedi-Polisiye / Yönetmen: Gary Ross / Oyuncular: Sandra Bullock, Cate Blanchett, Anne Hathaway

 

Türk Telekom Prime ayrıcalıklarına http://www.turktelekomprime.com/ayricaliklar linkinden ulaşabilirsiniz.