Eğlencenin yeni adresi Flamingo @BlueLounge, The Ritz-Carlton İstanbulda kapılarını açtı. Pop-up konsept olarak tasarlanan mekan, iki ay boyunca her gece 80lerin global ve lokal renklerini İstanbula taşıyacak.

The Ritz-Carlton İstanbul’da kapılarını açan pop-up konseptli Flamingo @BleuLounge, şehrin eğlence dünyasının yeni adresi olmaya aday. 1980’lerin retro temasından yola çıkarak hazırlanan mekânın konsepti daha önce Mariott International bünyesindeki lüks otellere de danışmanlık veren İngiliz tasarımcı Philip O’Sullivan’ın imzasını taşıyor. Konsepte özel canlı müzik, Dj performansları, Flamingo’ya özel kokteyller ve menü The Ritz-Carlton, İstanbul’un seçkin hizmetiyle birleşerek, şehirde yenilik arayanlar için eğlenceli bir alternatif sunuyor.

 

İlhamını dostluk, eğlence ve birlikteliğin sembolü olan Flamingo kuşlarından alan pop-up mekân iki ay süreyle açık olacak. Tüm yiyecek, içecek tasarımlarının ve müziklerin 80’leri çağrıştırdığı mekânda retro bir hava esiyor.

 

Pop-up konseptinin dünyada yiyecek içecek sektöründe giderek yaygınlaştığını, Türkiye’de bu trendi The Ritz-Carlton markasının hizmetiyle birleştirdiklerini kaydeden Sullivan, “Hepimiz günlük rutinlerin dışına çıkma arzusu içindeyiz; yeni deneyimler, yeni tatlar arıyoruz. Bu konsept misafirlerde beklentiyi artırıyor, yeni deneyimlerin peşine düşüp uzun soluklu bir sadakat oluşturuluyor” dedi.