Yazın gelmesiyle beraber tercihimizi de hafif lezzetlerden yana kullanmaya başladık. Restoranların yaz menüleri karar vermenizde en büyük yardımcınız olacak.

Big-Chefs---Frozen-15TL

 

Öncelikle söyleyelim, korkmayın; hafif yiyecekler de doyurucu olabilir. Yaz menüleri mevsimsel ürünlerle hazırlandığı için müşteriye güven, sağlığınıza da dost oluyor. Üstünüze “rehavet” çöktürmeyecek bu lezzetler müdavimi olunacak kadar leziz, ferah ve tatmin edici. Bu yazı sayesinde tercihlerinizi daha kolay yapmakla kalmayacak daha sağlıklı bir hayata adım atacaksınız.

MR AND MRS SALAD
Ne olursa olsun, yaz aylarında salata her zaman tercihlerimizin başında geliyor. “Refresh your mind” mottosuyla yola çıkan Mr. And Mrs. Salad’ın hayli geniş bir salata menüsü bulunuyor. Yaza uygun lezzetler çıkaran ve yoğun günlerin temposuna sağlıklı ve hafif yemeklerle ayak uydurmamızı sağlayan mekânın menüsü tamamen organik malzemelerden oluşuyor. Fiyatları ise 15 ile 25 TL arasında değişiyor. Bize sorarsanız yaza en uygun lezzet, mini mozarellalı, fesleğenli, pesto soslu Caprase Salata, beğeneceğinizden eminiz.
Maslak Mashattan Sitesi T111, Maslak
0212 706 0666

1 2 3 4 5 6