Federal Coffee Company, bu yaza kokteylleri ile damga vuruyor! Mevsimle beraber rotasını Çeşme’ye çeviren Federal Coffee Company, sadece Fly – Inn Beach’e özel yarattığı kokteylleri ile tatilcilere unutulmaz lezzetler yaşatıyor.

Kokteyl-Gorselleriii

3. nesil kahveciliğin öncülerinin yarattığı, kahve dünyasına yepyeni bir soluk getiren Federal Coffee Company, bu yaz rotasını Çeşme’ye çevirerek tatilcilere benzersiz tatlar sunuyor. Fly – Inn Beach’te misafirlerini ağırlayan Federal Coffee Company’nin yıldız anason, Meksika biberi, kuru incir, taze meyveler gibi malzemeler ve özel reçetelerle hazırladığı cold brew kokteylleri arasında Federal Martini, Hell’s Fire, Bondi Beach, Honey Bee ve Biscotti öne çıkıyor.
Daha önce hiç cold brew karışımlı kokteyl denediniz mi? Denemediyseniz Federal’in bu lezzetleriyle tanışmanızda fayda var. Kokteylde tercihim kahve değil diyenlerdenseniz, taze meyveler ve benzersiz karışımlarla hazırlanan diğer alternatifler tam size göre…

FC
Federal Coffee Company, tatilini Çeşme’de geçiren ve unutulmaz anlarla beraber, yepyeni keşifler denemek isteyenleri bu yaz Fly – Inn Beach’e bekliyor.
Adres: Fly – Inn Beach Altınkum, Çeşme – İZMİR