Warning: Declaration of WPDI_Plugin_Installer_Skin::feedback($string) should be compatible with WP_Upgrader_Skin::feedback($string, ...$args) in /home/trends/public_html/wp-content/plugins/classic-editor-addon/vendor/afragen/wp-dependency-installer/wp-dependency-installer.php on line 526
FAZIL SAY VE SERENAD BAĞCAN'IN AMERİKA TURNESİ SONA ERDİ! | TrendSetter İstanbul

Dünyaca ünlü piyanist ve besteci Fazıl Say ile Serenad Bağcan’ın 12 – 18 Nisan tarihleri arasında gerçekleşen Amerika turnesi; Los Angeles, Chicago, Washington DC ve son olarak New York’taki konserlerinin ardından sona erdi.

İlk bölümünde Fazıl Say’ın, “Truva Sonatı” adlı eserini yorumladığı konserlerin “Şarkılar”dan oluşan ikinci bölümünde güçlü ve büyüleyici sesiyle Serenad Bağcan, dinleyicilere unutulmaz hatıralar bıraktı.

Fazıl Say ve Serenad Bağcan, Los Angeles, Chicago, Washington DC ve New York olmak üzere ABD’nin dört farklı şehrinde bir dizi konser verdi. Sevenleri tarafından uzun süre ayakta alkışlanan Fazıl Say ve Serenad Bağcan konserlerin ardından, ABD’de bulunan sevenleriyle bir araya geldi. Us Productions’ın Amerika turnesi kapsamında düzenlediği konserlerde dinleyiciler, CD’lerini ve konser programlarını imzalatmak için uzun sıralar oluşturdu.