Geldi gelecek derken, koca bir yazı daha geride bıraktık sayılır. Tatilcilerin sayısı giderek azalıyor, herkes yavaş yavaş işlerinin başına dönüyor, okullar açılıyor ve şehirler yeniden hareketleniyor…
Netflix Eylül ayında da dopdolu bir katalogla sizi bekliyor.

İşte kaçırmamanız gereken yapımlar; 

Netflix Orijinal Dizileri

MARVEL’S IRON FIST – 07/09/18
Hand’ın yenilgisi ile Çin Mahallesi savunmasız kalır ve Danny New York sokaklarını korumak zorundadır.

ATYPICAL – 07/09/18
Elsa ve Doug karşılaştıkları evlilik krizinden sonra Casey yeni okuluna uyum sağlamaya çalışırken, Sam mezuniyet sonrası hayata hazırlanır.

CABLE GIRLS – 07/09/18
Yaşanan trajediden sonra, Lidia ailesi için tutkuyla savaşır, Carlota sesini bulur, Ángeles gizlenir ve Marga muhasebe konusundaki yeteneğini keşfeder.

MANIAC: MİNİ DİZİ – 21/09/18
İki yabancı kendilerini ters giden akıl almaz bir ilaç deneyine sıkışıp kalmış halde bulur. Başrollerde Emma Stone ve Jonah Hill var.

BOJACK HORSEMAN – 14/09/18
BoJack, Princess Carolyn tarafından üretilen yeni bir dedektif dizisi olan ‘Philbert’ in yıldızı olarak sahneye geri döndü. Ama onun şeytanları tam olarak dışarıda.

THE GOOD COP – 21/09/18
Dürüst polis Tony Jr., işinden, aşk hayatına kadar her şey hakkında babası emekli NYPD memuru Tony Sr.’dan tavsiye alır.

INGOBERNABLE – 14/09/18
Emilia, ailesini yeniden birleştirme ve ülkesindeki yolsuzluğu azaltma mücadelesinde uyuşturucu kaçakçılığı imparatorluğunun liderliğini üstleniyor.

1 2 3 4 5 6