Bu ay burcunuzu nelerin beklediğini öğrenmeye ne dersiniz?

KOÇ

Daha önce yaptığınız bir girişimin sonucunu ay ortasından itibaren alabilirsiniz. Daha önce emek sarf ettiğiniz bir konuda geri adım atmanız ya da vazgeçmeniz söz konusu olabilir. 28 Eylül yeniayı ikili ilişkiler ve iş ortaklıkları ile ilgili bir gelişmeyi tetikleyebilir. İşle ilgili cesaret gerektiren gelişmeler gündemde.

BOĞA

Ay ortasında sosyal çevrenizdeki bir duygusal gerginlik sizi de etkileyebilir. Kalabalık ortamlara uyum sağlamak ve denge kurmak ek gayret gerektirebilir. 28 Eylül yeniayı ile birlikte yeni bir görev, iş ve yaşam alışkanlıklarınızı değiştirecek yeni bir rutin gündeme gelebilir. Sizi mutlu edecek ve yaşantınıza hareketlilik katacak bir seyahat ya da hobiniz için eğitim söz konusu olabilir.

İKİZLER

14 Eylül’de gerçekleşecek dolunayla birlikte işinizde bazı dinamik gelişmeler gündeme gelebilir. Bir şeyleri görücüye çıkarmanın zamanı gelmiş olabilir. 28 Eylül yeniayı da yeni ve keyif veren bir hobiye niyet etmenize vesile olabilir. Aile içinde yapılacak maddi düzenlemeler de gündemde.

YENGEÇ

Rutinden uzaklaşma ihtiyacınız ve yeni insanlarla bir araya gelme isteğiniz artacak. Seyahat ya da bir eğitim için planlar yapabilirsiniz. 28 Eylül yeniayı ile birlikte aile içi konular ve evinize yönelik bazı düzenlemeler söz konusu olabilir. Bir ticari girişim ya da ikili ilişkilerde daha etkili iletişim için çaba gerekecek.

ASLAN

Ay ortasında maddi bir konu için çözüm üretme ya da kaynak yaratma konusu gündeme gelebilir. Bir alacak verecek meselesi gerginlik yaratabilir. İletişim konusu ay sonlarında sizin için çok önemli olacak. İstek ve ihtiyaçlarınızı daha etkili biçimde çözmenin yollarını bulmalısınız.

BAŞAK

Bir konu nedeniyle ay ortasında eşinizle karşı karşıya gelebilir ve gerginlik yaşayabilirsiniz. Aman dikkat! Ben ve biz dengesi önemli. Olgun tavırlarınız duygusal iniş çıkışların önüne geçebilir. Ay sonunda para ve yatırım konusu gündeme gelebilir ve bunlara dair ihtiyaçlar için yeni girişimler yaşanabilir.

TERAZİ

İşleriniz, rutinler ve yetişmesi gereken görev ve angaryalar ay sonunda sizi yorabilir. Disiplinli bir şekilde yürütmediğiniz şeyler, iki ayağınızı bir pabuca sokabilir. 28 Eylül yeniayı burcunuzda olacak. Bu dönemi önemli girişim ve kararlılık gerektiren atılımlar için değerlendirebilirsiniz. İçinizde yaşadığınız bir problemi ifade ederken kavgaya mahal vermemek önemli.

AKREP

Ay ortasında çocuğunuzla ilgili konularda karar almanız, adım atmanız ve bir şekilde onun hayatına yön verecek bazı gelişmeleri tetiklemeniz gerekebilir. 28 Eylül yeniayı sonrasında kendinizle baş başa kalıp bu süreyi kendiniz için kullanmanıza neden olabilecek fırsatlar çıkabilir.

YAY

Ev ve aile içinde halledilmesi gereken meseleler ay ortasında gündeme gelebilir. Kaotik ve belirsiz durumlar, sizi yorabilir. Net olmak adına maddi açıdan iyi sonuçlar verebilecek yolları belirleyebilirsiniz. 28 Eylül yeniayı sizi bir ortak çalışmanın ve keyif veren bir grubun içine dahil edebilir.

OĞLAK

Yakın çevrenizdeki kişilerle ilişkiniz yanlış anlaşılma ya da bir konuşma sebebiyle ay ortasında bir miktar gerilebilir. 28 Eylül yeniayı işle ilgili harekete geçme motivasyonu sağlayabilir. Talep etmek ya da başvuruda bulunmak için olasılıklar şekillenebilir.

KOVA

Normal şartlarda belki de lüks diye düşüneceğiniz bir şey için harcayacağınız para ay ortasında gündeme gelebilir. Mantıkla hareket etiğinizden ve harcadığınızın buna değeceğinden emin olmaya çalışın. Bu konu bütçenizi paylaştığınız kişilerle bir gerginliğe neden olabilir. Ay sonundaki yeniay sizin için yenilik arayışınıza hizmet edecek ufuklar açabilir.

BALIK

Ay ortasında gerçekleşecek dolunay sizi diğer kişilerden daha çok etkileyecek. Sizdeki bir değişim ikili ilişkilerinizi de etkileyebilir. Ya da hayatı paylaştığınız kişilerin aldığı ya da alamadığı bir karar, sizi bağlayabilir. İç dengenizi bozmamaya çalışın. 28 Eylül yeniayı maddi konularda girişimci tavırlarınızı tetikleyebilir.