“Kendi Eğlenceni Kendin Yarat… İste, Destekle ve Eğlen!”

İstediğiniz Etkinlik Gerçekleşiyor!

 

Yeni dijital etkinlik platformu Event You Make dilediğiniz etkinliğin gerçekleşmesine yardımcı oluyor. Konser, film, seminer veya workshop… Event You Make; üye organizatör, sponsor, mekan ve bireyleri kendi çatısı altında buluşturarak, gerçekleşmesi istenilen ve fon sağlanan etkinliklerin düzenlenmesini sağlıyor.

EYM_konser organizasyonu

Geleneksel etkinlik modeli değişiyor!

Kitlesel Fonlama (Crowdfunding) mantığını etkinlik organizasyonu modeline uyarlayan bu platform, üyelerine diledikleri etkinliği isteme ve oganizatörlere diledikleri etkinliği gerçekleştirme fırsatı veriyor. İstediğiniz etkinlik www.eventyoumake.com sitesinde  üyelerin desteğine açılıyor. Dileyen herkesin ücretsiz olarak üye olmasına ve istediği etkinliği fonlamasına olanak sağlayan platform, aynı zamanda organizatörlere de diledikleri etkinliği üstlenme fırsatı veriyor. Etkinlik sponsorları da desteklerini yine platform üzerinden gösterebiliyorlar.

Etkinlik tarihi ve saati gibi detaylar belirlenene kadar üyelerden hiçbir ücret talep etmeyen Event You Make, alışılagelmiş etkinlik sistemini değiştirerek üyelere, diledikleri etkinliği isteme ve destekleme; organizatöre, düzenleyeceği etkinlik öncesi fon sağlama ve sponsora da somut rakamlarla oluşan demografik yapıyı etkinlik öncesinde görme ve değerlendirme imkanlarını sunuyor.

Event You Make, ön kayıt ve lansman aşamasına Ocak ayında başladı ve artık tüm fonksiyonları ve ilk etkinlikleri ile kullanımınıza açıldı.