Yaz aylarında bir hayli renkli etkinliklere ev sahipliği yapan ENKA, Teoman’ın sahne aldığı eşsiz bir gece ile Açıkhava Buluşmaları’na nokta koydu.

Türk rock müziğinin önemli ismi Teoman, yılların eskitemediği şarkılarını, ENKA’da yüzlerce hayranı ile hep bir ağızdan söyledi.

Yaz ayları boyunca 9 konser ve 3 tiyatro oyununa ev sahipliği yapan 31. Yıl ENKA Açıkhava Buluşmaları, Teoman konseri ile sona erdi. Türk Rock müziğinin sevilen seslerinden Teoman, ENKA Açıkhava Buluşmaları’nın son etkinliğinde, kült haline gelmiş şarkılarını seyircileri ile buluşturdu. Biletleri günler öncesinden tükenen konserde Teoman,Paramparça, Sevdim Seni Bir Kere, Gemiler ve Çoban Yıldızı başta olmak üzere Türk müzik tarihinde iz bırakmış sevilen şarkılarını – seslendirdi. Gönülçelen ve İstanbul’da Sonbahar şarkılarını akustik seslendiren Teoman, dinleyenleri mest etti.

Yıldızların altında unutulmaz bir deneyim yaşayan seyirciler, her şarkısında Teoman’a eşlik etti. 31. Yıl ENKA Açıkhava Buluşmaları’na ihtişamlı bir nokta koyan sanatçı, konser sonrası uzunca bir süre ayakta alkışlandı.