Beyaz Fırın yeni yıl ruhunu yansıtan dekorasyonu ve yılbaşı dendiğinde akıllara gelen enfes lezzetleri ile misafirlerine tüm ay boyunca mükellef sofralar kuruyor. 

Fırın ve pasta sanatı dendiğinde; akla ilk gelen markalardan biri olan Beyaz Fırın, 100 yıllık mutfağı ve her diliminde misafirlerine sunduğu apayrı lezzetleri ile yemeyi şölensel bir serüvene dönüştürüyor. Beyaz Fırın Aralık ayı boyunca hem damaklara hem de gözlere hitap eden çeşit çeşit yeni yıl pastasının yanı sıra Suadiye şubesinde misafirlerine sunduğu yılbaşı sofraları ile de dikkat çekiyor.

 Tüm Beyaz Fırın şubelerinde kendini gösteren yeni yıl ruhunun yanı sıra Beyaz Fırın’ın Suadiye şubesinde hazırlanan şık yılbaşı sofraları misafirlerin yüzlerini güldürüyor. Yeni yıl dendiğinde akla ilk gelen tatlar arasında yer alan hindi, kestaneli pilav ve zencefilli, çilekli pasta hem görüntüleri hem de tatları ile öne çıkanlar arasında yerlerini alıyor. Aynı zamanda ala-carte menüde yer alan diğer lezzetler de bu umut dolu ayda yeni seneye lezzetli bir giriş yapmayı sağlıyor.

Beyaz Fırın’da yılbaşı sofrasının keyfini çıkarmak isteyen misafirler ay boyunca çeşit çeşit lezzetler arasından dilediğini seçip, ödeyebilecek. Beyaz Fırın’da hindinin kilosu 47 TL, kestaneli pilavın kilosu 11 TL, zencefilli, çilekli pastanın dilim fiyatı ise 9.50 TL.

www.beyazfirin.com

Adres: Suadiye Park, Plaj Yolu Sok. No:18 34740 Suadiye, Kadıköy-İstanbul

Telefon: 0216 464 20 00