İstanbul’un Boğaz manzaralı en büyük SPA’sı Therapia, yarıyıl tatilinde ve Şubat ayı boyunca çocuğunuzla birlikte huzur ve keyif dolu zaman geçirmeniz için farklı alternatifler sunuyor. Şubat ayı boyunca gerçekleşecek Çocuk Yogası ile çocuğunuz doğru nefes almayı, yoga duruşlarını uygulamayı ve beden esnekliklerini korumayı öğrenirken; iki gece konaklamalı aile paketiyle Türk Hamamı, nefes egzersizleri ve çeşitli masajların keyfini birlikte çıkarabilirsiniz.

yoga-cocuk

The Grand Tarabya’nın Boğaz’a karşı SPA’sı Therapia, Şubat ayı boyunca çocuğunuz ve size yılın stresini ve yorgunluğunu üzerinizden atabileceğiniz huzur ve keyif dolu alternatifler sunuyor. The Grand Tarabya’nın Boğaz’ın hemen yanı başındaki konumuyla, cennetten bir köşe sunan muhteşem SPA’sı Therapia, Çocuk Yogası ve Sömestr Aile Paketi ile çocuklarına keyifli bir hediye vermek ve ailece vakit geçirmek isteyenlerin tercihi oluyor.

4500 m²’lik kullanım alanıyla İstanbul’un Boğaz manzaralı en büyük SPA’sı olan Therapia SPA’da Salı, Perşembe ve Cumartesi günleri 14.00 – 15.00 saatleri arasında gerçekleşecek Çocuk Yogası ile çocuğunuz; doğru nefes almayı, hayal gücünü kullanarak hem yoga duruşlarını uygulamayı hem de var olan beden esnekliklerini korumayı öğreniyor. Çocuk Yogası aynı zamanda çocuklara, bulundukları grubun içinde bir birey oldukları gibi, o grubun bir parçası olarak var olmaları konusunda da yardımcı oluyor. Sömestr Aile Paketi ise çocuğunuzla birlikte keyifli bir konaklama paketi sunuyor. İki gece konaklamanın dahil olduğu bu paket kapsamında iki gün boyunca Türk Hamamı, çeşitli masajlar ve nefes egzersizlerinin keyfini çıkarabilirsiniz. Paket detayları şöyle:
1. Gün

  • Geleneksel Türk Hamamı (30 dakika): Hamamdaki buhar cildi yumuşatarak kese ve sabun masajına hazırlıyor. Terapist, kese eldiveniyle cildi ölü hücrelerden arındırıp, geleneksel sabun masajına başlıyor.
  • Çocuklar için Köpük Masajı (30 dakika): Hamamda köpük keyfi… Aromatik sabun kokusu ile çocuğunuzu şımartabilirsiniz. Yapılan hafif baskılı masaj rahatlamasına yardımcı olurken, aynı zamanda cildi de arındırıyor.

2. Gün

  • Nefes Egzersizleri (30 dakika): Çocuğunuz ile birlikte doğru nefes almayı ve zihninizi rahatlatıp, birlikte hayal etmeyi deneyimlemenizi sağlıyor.
  • Therapia Touch Masajı (50 dakika): Therapia Spa’ya özgü sıcak havlu kompresleri ile başlayan masaj, yumuşak dokunuşlar ve esnetme hareketleri ile uygulanıyor. Kas gerginliklerini azaltıp kan dolaşımını düzenliyor. Beden ve ruh dengesini sağlıyor.
  • Çocuklar için Aroma Terapi Masajı (40 dakika): Bedenin doğal aromatik yağlar ile yapılan masajla rahatlaması amaçlanıyor. Kasları gevşetip rahat bir uyku geçirmesi sağlanıyor.

3. Gün

  • Nefes Egzersizleri (30 dakika): Çocuğunuz ile birlikte doğru nefes almayı ve zihninizi rahatlatıp, birlikte hayal etmeyi deneyimlemenizi sağlıyor.

Sadece 14 yaş ve üzeri misafirler bu paketle konaklayabilir.

Rezervasyon için: 0 212 363 33 00