Netflix kataloğuna hemen her gün yeni dizi, film ve belgesel eklenmeye devam ediyor. Ekim ayının öne çıkan yapımlarını sizler için sıraladık:

NETFLIX ORİJİNAL DİZİLERİ 

CHILLING ADVENTURES OF SABRINA
16.yaş günü yaklaşan Sabrina, ailesinin cadı dünyası ve arkadaşlarının insan dünyası arasında bir seçim yapmak zorundadır. Archie çizgi romanından uyarlandı.

 

 

ÉLITE​
İşçi sınıfından gelen üç genç İspanya’daki seçkin bir özel okula kaydolunca, onlarla zengin öğrenciler arasında başlayan çatışma bir cinayete yol açar.

 

MARVEL’S DAREDEVIL
Küçükken kör kalan Matt Murdock, New York’un Hell’s Kitchen bölgesinde, gündüzleri bir avukat, geceleriyse Süper Kahraman Daredevil olarak adalet için savaşır.

 

THE HAUNTING OF HILL HOUSE
Bu korku drama dizisi Shirley Jackson’ın klasik 1959 romanının modern bir yeniden uyarlanmasıdır.

 

HAUNTED
Bu insanlar, eskiden yaşadıkları ve onları rahatsız etmeye devam eden korkunç olayları aileleri ve arkadaşlarıyla paylaşıyor. Anlatılan olaylar yeniden canlandırılıyor.

 

BIG MOUTH
İki dost olan Nick Kroll ve Andrew Goldberg’ün bu cüretkar komedisinde, ergenliğin mucizevi ve korkutucu yönleri, yeni yetme arkadaşların hayatlarını altüst ediyor.

 

HIP-HOP EVOLUTION – 2. Sezon
Shad Kabango, 80’li ve 90’lı yıllardaki New York, Güney ve Oakland, Kaliforniya’da hip-hop altkültürlerinin gelişimini izler.

 

NETFLIX ORİJİNAL DİZİLERİ – HAFTALIK

 

DYNASTY – 2. Sezon
Klasik pembe dizinin bu yeniden çevrimind, Carrington ve Colby aileleri, servetlerinin kontrolü için mücadele ediyor.

 

THE RISE OF PHOENIXES
Geçmişten gelen bir sır, saygın bir mahkeme alimini ailesinin intikamı ile sevdiği prense sadık kalmak arasında bir seçim yapmaya iter.

 

A TAIWANESE TALE OF TWO CITIES
Kökenleri aynı olsa da farklı ülkelerde yaşayan iki zeki güzellik kraliçesinin yolları, önemli bir kararlar kesişecek

 

1 2 3 4 5 6