Frirave – Dimitri Vangelis & Wyman

OTP İstanbul, geçtiğimiz sezon Frirave adıyla Shermanology, Yves V, Quintino, Swanky Tunes, Blasterjaxx, Michael Calfan, Danny Avila, MAKJ gibi elektronik müziğin önde gelen isimlerini İstanbul’da ağırladı. 2013-14 sezonunda 7 sold out yaşayan OTP bu sezon kabına sığmayarak, festival denince ilk akla gelen mekan KüçükÇiftlik Park’ta dünya çapında önemli DJleri ve daha büyük bir şov kurulumu ile festival havasını İstanbul’a taşımaya hazırlanıyor.

26 Eylül Cuma günü konuklarına kapılarını 16.30’da açacak olan Frirave, sezon açılışını ‘New Vibes of Happiness’ sloganıyla başlatıyor.

Payback parçası ile tüm dünyada büyük yankı uyandıran İsveçli DJ ikisili Dimitri Vangelis & Wyman, Still Young şarkısıyla ve yaptığı tüm mixlerle dans müzik listelerinde üst sıralarda yer alan İngiliz Kryder, İtalya’dan son yıllarda çıkan en yetenekli house müzik ikilisi Merk & Kremont ve birçok festivalde yer alan Hollandalı Roul and Doors Frirave’in açılışında performans gösterecek ünlü Dj’ler.

Etkinliğin startını radyo boğaziçi’nin düzenlediği Battle of the DJs şampiyonu Kaan Altınbilek verecek. Ardından Mete Benli ve Türkiye’nin en büyük bahar festivali Magic Break’in ünlü ismi Ersin Aylı sırasıyla yerlerini alacak.

26 Eylül 2014, 16:30
KüçükÇiftlik Park , Maçka
1. Dönem Bilet: 70.00 TRY – 1. Dönem Deluxe Bilet: 200.00 TRY – Kombine: 150.00 TRY – Deluxe Kombine: 525.00 TRY

26 EYLÜL CUMA 2014

– DIMITRI VANGELIS & WYMAN (SWE)
– KRYDER (ENG)
– MERK & KREMONT (ITA)
– ROUL & DOORS (NED)
– ERSİN AYLI (TUR)
– KAAN ALTINBİLEK (RADIOPOT;TUR)
– METE BENLİ (DAWN;TUR)

Kapı Açılış: 16.30

satin_al