Türkiye’nin en önemli rock gruplarından DUMAN Ülker Sports Arena’nın muhteşem atmosferinde, sevilen şarkıları ve sürpriz konukları ile sevenleriyle buluştu.

21.03.2015: 16 yılda Türkiye’nin gelmiş geçmiş en önemli rock müzik simgelerinden biri haline gelen DUMAN, Loft ana sponsorluğunda, Ülker Sports Arena’nın muhteşem atmosferinde sevenleriyle buluştu.

Grup ilk kez sahneye çıktığı Ülker Sports Arena’da sevilen şarkılarını seslendirmenin yanı sıra sürprizlerle de hayranlarının gönünü fethetti. DUMAN, misafirleri Nejat Yavaşoğulları ve ardindan darbuka sanatçıları ile akustik set gibi özel sürprizlerle dolu muhteşem bir konserle Ülker Sports Arena’da hayranları ile bir araya geldi.

Kendine has tarzı, verdiği sosyal mesajları ile kitlelere yön veren, yıllar içinde bu çizgisinden hiç ödün vermeyen ve her zaman daha iyisini dinleyicisiyle buluşturmayı amaçlayan DUMAN, arena konserinde de bu geleneği bozmadı ve misafirleri Nejat Yavaşoğulları ve darbuka sanatçıları ile arenayı dolduran hayranlarına farklı ve unutulmaz bir gece yaşattı.