31 Ekim gecesi “Drag Me to Hæll” sıra dışı bir kostüm parti ile The Hall İstanbul’ da…

flyergal

Tüm dünyada her türlü çılgınlıkla kutlanan Cadılar Bayramı’nın İstanbul’da ki adresi bu sene Beyoğlu’nun tam merkezinde, 145 senelik tarihi kilise binasının içindeki The Hall İstanbul olacak !
Düzenledikleri sıra dışı partilerle kendilerine özgü bir tarz yaratan Senem Selimi ve Alla Tuna ekibi bu kez tüm cadıları cehennemin dibine davet ediyor; Drag Me to Hæll. The Hall İstanbul’un esrarengiz duvarları arasında korku ve kuşku ile adrenalinin tavan yapacağı gecede cehennemin kapıları hepimiz için 22.00’da açılıyor. Konukları girişte Beyrut’un Halloween partilerine imzasını atmış performans sanatçısı Maguy karşılayacak ve yapacağı makyajla dileyenlerin yüzlerine ruhsal karanlıklarını yansıtacak. Gecenin açılışını, İstanbul elektronik müzik sahnesinin başarılı gruplarından Kitschcraft’ın söz yazarı ve vokalisti Joel Knox yapacak. Deep house/nu disco sularında gezinen fusion seti sıcak ve hareketli bir geceyi başlatıyor. Saatler geceyarısını gösterirken partinin en iyi kostümleri “Altın Balkabağı” ödülleri için sahnede olacak. Partiye katılanların giyeceği ve hiçbir sınır tanımaması arzu edilen konsept kostümler içinden parti sırasında ortaklaşa seçilecek birinciyi ise korkunç bir sürpriz bekliyor!?!

Ortadoğu’nun genç prensi DJ Bob’un çalacağı müzikler dansın ritmini zirveye taşıyacak.

Geceye özel olarak Soprana Gonca Gürses van Herpen’in canlı seslendireceği parçalar ile kulaklara cehennem ateşinin sıcak nefesi üflenecek! Yeraltından getirdiğimiz Metrostrings’in film müzikleri ağırlıklı performansı ise parti ahalisini hayal dünyasına hapsedecek.

31 Ekim gecesi, The Hall İstanbul karanlık dünyanın efendileri olan tüm cadıları, vampirleri, hortlakları ve onların arasında sıkışmış masum kahramanları korku dolu bir atmosferde karşılayacak. Kendilerine son nefes kadar yakın olan zombiler ve vampirleri görenler bilecek ki o gece doğru yerde, “Cehennem”deler!

Hoşgeldiler !…

The Hall İstanbul Kapı açılış 22:00