Dünyada baskılı ayakkabıyı ilk kez tasarım tutkunları ile buluşturan Dogo Store, hayat tarzınızı yansıtan rengarenk bir dünyanın kapılarını aralıyor.

Tabloların kalıplarla ayakkabı ve çantaya dönüştürme fikriyle ortaya çıkan Dogo tasarımlar, her üründe yaratıcılığı ve sanatın yansımasını taşıyor.

Çizimlerin ve desenlerin hikayeye dönüştüğü tasarımlar özgün bir tarzla ayakkabı, çanta ve tişörtlerde hayat buluyor.

Tamamen el yapımı ve vegan Dogo ürünleri, binlerce farklı tasarım, kalıbına sığmayan çizimleri,canlı renk ve karakter ile vazgeçilmez aksesuarlara dönüşüyor.

Hayatın Dogo Store’a yansıması ise bazen bir şarkı sözü, bazen bir desen, bazen de en sevdiğiniz süper kahramanların karakter çizimleriyle oluyor.

Bu sezon Dogo Store’da, sıradışı tasarımlarla masallar anlatıldı, minik kirpiler, sincaplar hoplayıp zıpladı. Doğanın tonları Dogo yorumuyla kısa-uzun botlara, bootie’lere ve onların tamamlayıcısı çantalara yansıdı.

Okula dönüş için, sırt çantaları, kalem kutuları ve ayakkabılar en eğlenceli ve  zıpır tasarımlarla Dogo’da olacak.

Ayrıca yeni sezonda, özel üretim Looney Tunes, Flintstones, Scooby Doo,Teen Titans Go, Willy Wonka, Harry Potter tasarımlarıyla, süper kahramanlar ve sevilen karakterler, hem yetişkinler hem de çocuklar için Dogo Store mağazaları ve dogostore.com üzerinden tüm dünyada satışta olacak. Özlenen ‘Küçük Prens’ ise eylülde Dogo Store’da olacak!