Doğayı, lezzetli yemek ve eğlence ile birleştiren, açıldığı ilk günden beri yüksek hizmet kalitesiyle adından sıkça söz ettiren Digma, şehirden uzaklaşmak ve günlük yaşamın stresinden arınmak isteyenleri unutamayacakları anlar yaşamaya davet ediyor.

Yeşilin ve doğanın kalbi Polonezköy’de yer alan Digma, huzurun adresi olarak konumlanırken, açıldığı günden beri damak tadına özen gösterenlerden tam not alan lezzetlerin yer aldığı menüsüyle göz kamaştırıyor.

Digma, klasikleşmiş lezzetlere kazandırdığı yeni yorumlar ve çarpıcı doğası ile 7’den 70’e ağırladığı tüm misafirlerine tadına doyum olmayan anlar ve deneyimler yaşatıyor!

Her şeyin en taze ve sağlıklı halini misafirlerine sunan, menüsüyle benzersiz lezzetlere ev sahipliği yapan Digma, klasikleşmiş tatlara kattığı yorumlar ile damaklarda unutulmaz izler bırakıyor. Serpme kahvaltıdan, ızgaralara, kendi özel taş fırınından çıkan pidelerden, ekmeklere, lahmacunlara, pizzalara kadar menüsünde birbirinden özel tatlar bulunduran Digma, steak tutkunlarını da unutmuyor. Özel soslarla marine edilen ızgara etler, kuzu pirzola, taş fırında beş saat pişirilen tandır, dana antrikot ve steak burger gibi lezzetler tüm çarpıcılığı ile kendini gösteriyor.

Digma’da lezzet ve eğlence bir arada!
Keyif ve lezzet dolu bir dünyanın kapılarını tek bir çatı altında buluşturan Digma, şehirdeki en eğlenceli oyun alanına ev sahipliği yapıyor. Yeşillikler ve doğanın kalbinde yer alan Eğlence parkuru ile adrenaline doyacaksınız!