Meyve, sebze ve doğal ürünlerin en tazesini siparişinizi verdiğiniz anda, dalından toplayıp ertesi gün adresinize teslim eden Misbahçem, şimdi de her Pazar günü, bahçesinde düzenlediği “doğal ürünler pazarıyla” en doğal ve en taze ürünleri doğal ürün severlerle buluşturuyor.

misbahcem-g

İstanbul’a sadece 30 dakika uzaklıkta olan Beykoz’un Cumhuriyet Köy’ünde bulunan Misbahçem, Eylül ayının ilk ve son Pazar günü (3 & 25 Eylül) bahçesinde düzenlediği “Misbahçem Doğal Ürünler Pazarı”nda dalından tazecik toplanmış sebzelerini, kendi çiftliğinde ürettiği ballarını, hepsi katkısız ev yapımı olan ve sadece Misbahçem’in verimli topraklarında yetiştirilerek sağlıkla üretilen kahvaltılıklarını, reçellerini ve sağlıklı atıştırmalıklarını doğal ürün severlere sunuyor.

Doğal Ürünler Pazarı’nın bir de sürprizi var!

Misbahçem’in elma bahçelerine girip, kendi meyvenizi dalından kendiniz toplayabiliyorsunuz. Yeşil alanlarındaki minderlerde, banklarda ya da çimenlerde uzanıp doğal meyvelerinizi yiyip, doğa içinde eşsiz bir Pazar geçirebilirsiniz. Doğanın hem ruhunuzu hem de bedeninizi doyurması için Misbahçem doğa severleri çiftliğine davet ediyor!
www.misbahcem.com