Yaz ayları için Les Ottomans’da hizmet verecek Park Şamdan&The Bar, bir süre Kuruçeşme’de ikamet edecek.

 

parksamdangal

Image 1 of 2

30 yıldır cemiyet hayatının değişmez adreslerinden biri olan Park Şamdan bu yaz Boğaz havası almaya karar vermiş olacak ki rotasını Kuruçeşme’ye doğru çevirmiş. Nişantaşı şubesinin içinde geçtiğimiz aylarda açılan The Bar da bu deniz yolculuğunda Park Şamdan’a eşlik ediyor tabii. Yer olarak Les Ottomans Hotel’i seçen ikili, sıcak yaz akşamlarında misafirlerine aradığı esintiyi vermeyi vaat ediyor.
Otelin içine adım attığınızda filmlerdeki düğünlerden aşina olduğumuz hanımeli çiçekleriyle bezenmiş takı görmemeniz imkânsız. Bu bölüm bile Park Şamdan’ın Les Ottomans’daki şubesinin diğerlerine göre daha “sıcak” olduğunun bir kanıtı. Palmiyeler ve sarmaşıklarla dolu olan Park Şamdan’ın yaz ayağı gerçekten daha samimi ve doğa ile daha bir iç içe. Bu güzel detayların mimarı ise adını sıkça duyduğumuz Ebru Mengenecioğlu.
The Bar kısmı Park Şamdan’ın yan tarafında yer alıyor. Yani Park Şamdan’da karnınızı doyuruyor, içeceğiniz ile keyif yapmak için The Bar’a transfer oluyorsunuz. Karnınızı Park Şamdan’da doyuruyorsunuz derken yanlış anlamayın, The Bar’da cızbız köfte, soya soslu tavuk ve puf böreği gibi atıştırmalık seçenekler de mevcut.