Kablosuz hoparlörleriyle beğeni toplayan Ultimate Ears, taşınabilir hoparlör serisine eklediği UE ROLL 2 ile inovasyon ve tasarımın sınırlarını zorlamaya devam ediyor. İlk olarak 2013 yılında piyasaya sunduğu UE BOOM ile Bluetooth® hoparlör kategorisine yeni bir boyut katan UE, şimdi de bunu UE ROLL 2 ile sürdürüyor. İlk versiyonu UE ROLL’a göre %15 daha fazla ses ve 30 metreye varan daha uzun kablosuz kullanım mesafesine sahip UE ROOL 2, 330 gramlık ağırlığıyla, müzikseverlerin kolayca taşımasını mümkün kılıyor. IPX7 su geçirmezlik sertifikasıyla fark yaratan ürün, düşme ve darbelere dayanıklı yapısıyla dikkat çekiyor. Üzerindeki elastik kordon sayesinde çanta, bisiklet, kemer gibi birçok yere takılabiliyor. Avuç içinde bile eşsiz ses kalitesi sunan hoparlör, doğa tutkunlarının vazgeçilmezi oluyor.

BultenEklenti-635996798760672500

UE ROLL’un her an her yere taşınabilir bir ürün olduğunu belirten Ultimate Ears Genel Müdürü Charlotte Johs, “Eşsiz ses kalitesine sahip UE ROLL 2 ile bisiklete binerken, duşta ya da bulunduğumuz herhangi bir yerde, hem aktivitemizi devam ettirip hem de dilediğimiz müziği dinleme özgürlüğüne sahibiz. Kutudan çıkan UE Floatie, yani yüzme simidiyle, havuzda ya da denizde yüzerken bile müziğimiz bizimle birlikte olacak.” dedi.

Mayıs 2016 itibarıyla Amerika ve Avrupa’nın belirli ülkelerinde satışa sunulan UE ROLL 2’nin tavsiye edilen satış fiyatı 99 €.