Da Mario, yılbaşına özel hazırladığı spesiyal lezzetlerini 6 Aralık-31 Ocak tarihleri arasında misafirlerinin beğenisine sunuyor.

Yılbaşı akşamı a la carte menüsüyle hizmet verecek olan Da Mario, bal kabağıyla hazırlanan eşsiz tatların yer aldığı spesiyal menüsünü ise 6 Aralık-31 Ocak tarihleri arasında misafirlerinin beğenisine sunuyor. Da Mario misafirleri, yılbaşı dönemine özel hazırlanan menüdeki 5 farklı lezzetten dilediklerini tercih edebiliyor.

“La Zucca In Cucina” spesiyallerinin başlangıcında; porçini mantarı, zencefil ve kestane ile hazırlanan balkabağı çorbası “Crema di Zucca Allo Zenzero con Funghi Porcini e Castagne” yer alıyor. Da Mario mutfağının sevilen lezzetlerinden pizzalara “Pizza con Zucca Mozzarella di Bufala, Pinoli, Rosmarino e Pancetta” ile bir yenisi daha ekleniyor. Balkabağı, bufala mozzarella, çam fıstığı, pancetta ve biberiyeyi bir araya getiren pizza, spesiyal menünün favorilerinden.

Makarna tutkunlarının beğenisine sunulan “Risotta All’Amarone con Zucca, Fiori e Pistacchi”, Amarone şaraplı risottoda bal kabağı, kabak çiçeği ve fıstığı buluşturuyor. “Stinco di Agnello e Zucca al Forno con Purea di Sedano” ismiyle menüde yer alan fırında kavrulmuş kuzu incik, balkabağı ve kereviz püresi ile birlikte servis ediliyor. Tatlı severlerin favorisi olmaya aday “Cheesecake di Zucca, Ricotta, Noci, Semi e Sciroppo D’Acero” ise; ricotta peyniri, badem, tohum ve akçaağaç şurubu ile hazırlanan balkabaklı cheesecake lezzetini ortaya koyuyor.