Nişantaşı’nda hizmet veren ClinicUp uzman doktor, diyetisyen ve estetisyen ekibiyle ‘’sağlıklı güzelleşme ve kalite, herkesin hakkı” mottosu ile hizmet veriyor.

Hastalarına kendilerini evlerinde gibi hissettirmeye özen gösteren ClinicUp; anti-aging, medikal estetik uygulamaları, cilt bakımları, sağlıklı yaşam & zayıflama çözümleri ve plastik cerrahi alanlarına getirdikleri yenilikçi yaklaşımla güvenle ve sağlıkla güzelleşmek için söz veriyor. Dünyadaki estetik trendlerini yakından takip eden vizyoner yönetim anlayışı ile ClinicUp, hastalarına doğal müdahalelerde bulunarak, sağlıkla güzelleşmenin mümkün olduğunu kanıtlıyor. Yapılan estetik müdahalelerde, doğal görüntünün korunmasına her daim özen gösteriliyor.

Tüm bu uygulamaların ekonomik ve ulaşılabilir olması noktasında da müşterinden yana bir tavır sergileyen ClinicUp, öğle yemeği arasında, önemli bir toplantı öncesinde ya da özel bir kutlama öncesinde kısa sürede gerçekleştirdiği mucizevi dokunuşlarla kendinizi daha özel ve daha güzel hissetmenizi sağlıyor.

 

Siz, ClinicUp‘ın doğal müdahaleleriyle, filtrelere ihtiyacınız olmadan güvenle güzelleşmenin keyfini sürerken, biz sizin için daha iyisini araştırıyor olacağız.