Kısa bir süre önceHer şey mümkün, sadece hayal et!” sloganı ile kapılarını açan, alışılagelmişin çok uzağında konseptiyle İstanbul gece hayatına renk katan CircusClub’da eğlence artarak devam ediyor!

Bir anahtar deliğinden geçerek girdiğiniz mekanda dev mantarlar ve şekerler arasında kendinizi bir masalın içinde hissediyor, disko topu üzerindeki fil heykeli, devasa mantar ve şekerlerin yanında küçücük kalıyor, top havuzuyla çocukluğunuza dönüyor, aynalı labirentte kayboluyor, küre şeklindeki salıncaklarda sallanarak içkinizi yudumluyorsunuz. İçeride uçarak içki servisi yapan cüceler, sırıklar, ilginç kostümleriyle geceye renk katan farklı karakterlerin yanı sıra dansçıların performanslarıyla büyüleniyorsunuz.

CircusClub enteraktif eğlence anlayışı ile tüm misafirlerini sirk performansçısına dönüştürüyor. Gece boyunca aranızda dolaşan cüceler, sırıklar ve dansçılarla kendinizi gerçek bir sirkte hissediyorsunuz. Makyaj sanatçısının, isteyen konuklara yaptığı ilginç makyajlarla sirkin bir parçası oluyorsunuz. CircusClub barmenlerinin sirk konseptinden esinlenerek hazırladığı ve ilginç sunumlarla servis ettiği kokteyllerin her yudumuyla Alice’in dünyasına yolculuk yapıyorsunuz.

Türkiye’nin en iyi djlerinden oluşan bir ekiple en iyi müzik deneyimini CircusClub’da yaşayabilirsiniz. Perşembe ve Pazar günleri “Sirkte RnB” konseptli partiler yapılıyor. Cuma ve cumartesi günleri ise Türkçe ve yabancı popüler parçaların çalındığı “Haftasonu Sirki” geceleriyle eğlence zirveye ulaşıyor.

Hem dekorasyonu, hem konsepti, hem de şovlarıyla Türkiye’de bir ilk olan CircusClub, benzersiz bir eğlence yaşamak, iyi müzikle eğlenmek ve dansa doymak isteyen misafirlerini bekliyor!