circuspartikap

BOBO Events, ” Sirk” temasını ele alacağı Gökkuşağı Parti serisiyle; Türkiye’nin en ünlü kadın deejay lerinden DJ BEYZA’yı Neo İstanbul’da konuk ediyor !
DJ Beyza, kariyerine 1997 yılında o dönem Avrupa’nın en büyük Açık Hava Kulübü olan efsane 2019’da başladı. Fransa, Almanya, Avusturya, Romanya, Bulgaristan, Ukrayna ve Amerika’da en önemli kulüp, parti ve festivallerinde boy göstermiştir.Halen Amsterdam – İstanbul arasında mekik dokumakta;  deejay ve prodüktör kimliği ile de çalışmalarına ara vermeden devam etmektedir.

20 Haziran Cuma gecesi DJ Beyza ve ev sahibi deejay Oğuz Saraç’ın hazırladığı enerji dolu setler ile deli gibi dans etmeye, Neo İstanbul dansçıları ve Dargqueen Martha Kurt’un showlarıyla çoşmaya, BOBO Events’in hazırlayacağı ” Sirk ” temalı dekorlarla rüya gibi bir atmosfere ışınlanmaya hazır olmalısınız.

20 Haziran Cuma, saat 00.00 de başalayıp sabah 05.00 e kadar devam edecek bu eğlenceli ve gösterişli partiyi kaçırmayın.Partiye saat 01.30’a kadar gelecekler geceye ücretsiz giriş yapabileceklerdir.