Çırağan Sarayı bu yıl Haziran ayına konuk olan “Ramazan”ı, Osmanlı ve Türk mutfağının otantik imza restoranı Tuğra ve enfes Boğaz manzaralı mekanı Laledan’da leziz iftar yemekleriyle karşılıyor. Ramazan süresince tarihi Çırağan Sarayı’nda konaklamak isteyenleri ise sahur dahil cazip konaklama paketi bekliyor.

Görkemli sarayın büyüleyici atmosferi içinde, göz dolduran romantik ambiyansıyla Osmanlı mutfağı klasiklerini günümüz uyarlamalarıyla sunan Tuğra Restaurant, Ramazan’a özel leziz menüsü ile iftar yemeklerini şölene çeviriyor. Ramazan dönemi boyunca servis edilen özel hazırlanmış enfes menüde çeşit çeşit lezzetler, Demirhindi ve Hürrem Sultan gibi Osmanlı şerbetleri Tuğra’nın otantik ambiyansında tadılacak. Gecenin sonunda ise açık büfede sunulan geleneksel tatlılar damakları tatlandıracak. Tuğra Restaurant’da İftar menüsü Ramazan boyunca, meyve suları, çay, kahve ve KDV dahil kişi başı 285 TL.

Türk ve Dünya mutfaklarının özel lezzetlerini sunan, Boğaz manzaralı Laledan Restaurant, Ramazan’a özel hazırladığı geleneksel iftariyeliklerin yanında envai çeşit açık büfe lezzetler ve tatlılarla misafirlerini eşsiz bir ziyafete davet ediyor. Laledan Restaurant’da açık büfe iftar lezzetleri Ramazan boyunca, meyve suları, çay, kahve ve KDV dahil kişi başı 200 TL.

çırağan 2

* Restaurant rezervasyon için 0212 236 73 33

İftar sonrası keyif yapmak isteyenler ise sarayın bahçesinde palmiye ağaçlarının altında konumlanmış Le Fumoir’da soluğu alacak. Etkileyici manzarası ve rahatlatıcı ortamı  ile özellikle  sıcak yaz akşamlarında kentin nargile servisi veren en stil sahibi ve keyifli noktası Le Fumoir aynı zamanda Boğaz’ın dinlendirici manzarasına karşı akşam saat 19:00’dan sahur vaktine kadar açık olacak.

Çırağan Sarayı’nda Ramazan’ın keyfini İstanbul ve Boğaz’ın güzellikleriyle çıkartmak isteyenleri ise “Ramazan Konaklama Paketi” bekliyor.

5 Haziran – 4 Temmuz 2016 tarihleri arası lüks odalarda minumum iki gece konaklamalı, oda servisi hizmeti ile her gece zengin sahur lezzetleri dahil konaklama paketinin oda fiyatı iki kişi için gecelik KDV dahil 450 Euro’dan başlayan fiyatlarla.

*Rezervasyonlarınız için 0212 326 45 00 veya reservationoffice.ciraganpalace@kempinski.com