Michelin yıldızlı ünlü şef Wolfgang Puck’ın Çin Yeni Yılı kapsamında geleneksel olarak düzenlediği dünya turu, Los Angeles, Dallas, Washington D.C. ve Bahreyn’in ardından bu yıl ilk kez Spago İstanbul’da düzenlenecek çok özel bir gece ile son bulacak. Maymun yılına özel hazırlanan menüsü ve Çin pazarlarından esinlenen dekoru ile Spago İstanbul, 23 Şubat Salı gecesi, konuklarına farklı bir deneyim yaşatacak.

Michelin yıldızlı şef Wolfgang Puck’ın Çin Yeni Yılı kutlaması kapsamında  geleneksel olarak düzenlediği dünya turunun finali, Los Angeles, Dallas, Washington D.C. ve Bahreyn’deki etkinliklerin ardından 23 Şubat Salı gecesi ilk kez Spago İstanbul’da gerçekleşiyor. Maymun yılına özel hazırlanan menüsü ve Çin pazarlarından esinlenen dekoru ile Spago İstanbul, konuklarına farklı bir deneyim yaşatacak.Executive Şef Peleg Miron küratörlüğünde “Live Action” açık büfeler ve zengin yemek geçişlerinin sunulacağı etkinlik tek bir geceyle sınırlı olacak.

Miron bu özel gece için Dim Sum, geleneksel sunumu ile Pekin ördeği ve tatlılar gibi enfes lezzetlerin canlı olarak pişirileceği açık büfeler hazırlayacak. Gece boyunca Susamlı Miso Külahlarda Tuna Tartar gibi Wolfgang Puck imzası taşıyan özel lezzetler servis edilecek. Konuklar bu gece için özel hazırlanan Deniz Tarağı “Carpaccio”, Ördek Roll, Moğol Usulü Izgara Kuzu Pirzola, Szechuan Usulü Dana Satay, Şangay Noodle gibi kanepelere ve Geleneksel “Monkey Bread” keki, Sürpriz “Wolfgang” Yorumlu Kurabiyelere ve Çikolata Soslu Çin Usulü Ilık Donut gibi tatlılara doyacak.

Bu gecenin özel menüsü: Kişi başı 250TL+KDV

Spago Çin Yeni Yılı kutlamaları hakkında bilgi almak için:

spago.thestregisistanbul.com

 

Bilgi ve Rezervasyon İçin:

Adres: The St. RegisIstanbul, Mim Kemal Öke Cad. No:35, Nişantaşı

Tel: 0 212 368 08 08