CEM ADRIAN, 21 ŞUBAT’TA JOLLY JOKER İSTANBUL SAHNESİNDE!
Yurtiçinde ve yurtdışında verdiği konserlerde, her geçen gün daha da büyüyen hayran kitlesiyle buluşan Cem Adrian; 21 Şubat Cuma akşamı Jolly Joker İstanbul sahnesinde bir kez daha şarkılarını sevenleriyle birlikte söyleyecek!

 Cem Adrian; 7. albümü “Şeker Prens ve Tuz Kral”ın tüm Türkiye’yi kapsayan tanıtım konserlerine devam ediyor. Adrian konserlerinde, “Şeker Prens ve Tuz Kral” albümünün yanı sıra, önceki albümlerinin çok sevilen şarkılarını da, gün geçtikçe artan hayranlarıyla bir ağızdan seslendiriyor.  “Şeker Prens ve Tuz Kral”da, içindeki deneysel aranjörü biraz dizginleyip müziğini daha şarkı” formatında kaydetmeye çalıştığını vurgulayan Adrian; bu değişimin, 60’ların ve 70’lerin romantik müziğine olan ilgisi ve o müzikten aldığı ilhamdan kaynaklandığını belirtiyor. Prodüktörlüğünü yine kendisinin yaptığı, DokuzSekiz Müzik etiketiyle yayınlanan “Şeker Prens ve Tuz Kral” albümünde bulunan 11 şarkının tüm sözleri, besteleri ve aranjeleri Adrian’a ait. Albümlerini yalnız başına kaydetmenin, teknik tüm meseleleri tek başına çözmenin zor ve zaman alıcı olduğunu ancak bunun kendi seçimi olduğunu belirten Adrian’ın albümün ağırlıklı enstrümanı piyanoyu Sezgin Alkan çaldı. Albüm kapağı konsepti ve tasarımı konusunda; daha önceki albümlerinde de işbirliği yaptığı sanat yönetmeni Hümeyra Uçan ve fotoğraf sanatçısı Boğaç Dalkıran ile hassas bir çalışmaya imza atan Cem Adrian’ın albüm fotoğraflarındaki kostüm tasarımı da yine Uçan’ın imzasını taşıyor.

Adrian’ın, 21 Şubat 2014, Cuma akşamı Jolly Joker İstanbul’da gerçekleşecek konserinin kapı açılış saati 22:00. Konserin biletleri Biletix’ten ve gişeden temin edilebilir.