Spor tarihine adını altın harflerle yazdıran ve büyük kitlelere önderlik eden aynı adlı kulüpten ilham alan Celtic Irish Sports Club, Narmanlı Han’da açıldı. Celtic Irish Sports Club lezzetli menüsü, keyifli müsabakaları ve open stage performanslar ile farklı bir eğlence deneyimi sunacak.

Narmanlı Han’da konumlanan Celtic Irish Pub, dünyada dostlukların pekiştiği, müdavimlerin her gece uğradığı, sıcak ve arkadaşça ortamı ile bilinen İrlanda barlarından esinleniyor.


Mekanın kurucuları arasında 25 yıldır Beyoğlu’nda 20’den fazla bar, hostel, kafe ve restoran açan, iş ve sosyal hayatlarını aşık oldukları Beyoğlu’nda geçiren Tahir Bulca ve Emek Kırbıyık yer alıyor.

Sports Bar; çünkü her eğlence paylaşınca güzel. Gol olunca, son saniye üçlüğünde ya da SuperBall’da, Touch Down’da yanındaki bir sürü insanla beraber coşmak ve sarılmak gibisi yok.


Adı Celtic, çünkü 1845’de büyük kıtlıkta, İrlanda’dan İskoçya’ya göçen İrlanda’lıların Glasgow’da özlemle kurdukları spor kulübü.

Celtic Irish Sport Bar; muhteşem pub menüsü, lezzetli kokteylleri, 40’dan fazla bira seçeneği, dart alanı, curling masası ve harika çalışanlarıyla sizleri bekliyor.