Moda sihirbazı, yaratıcı yönetmen, fotoğrafçı, DJ… İtalya’nın dahi çocuğu tasarımcı Marcelo Burlon yaratıcılık sınırlarını bu kez CASIO G-SHOCK için zorluyor!

Darbeye dayanıklı ürünleri farklılaşan tasarımlarla bir araya getiren CASIO G-SHOCK bu kez ilhamını yaratıcı yetenek Marcelo Burlon’dan alarak karşımıza çıkıyor. Tasarımcının imzası haline gelen ikonik yılan derisi desen, Casio G-Shock saatlerle birleşerek sınırlı sayıda tutkunlarıyla buluşuyor.

Casio_steso_b

Gerçek Yılan Derisi Kullanılmamıştır!
County of Milan’ın ikonik sembolü yılan derisinden ilham alınarak tasarlanan, siyah ve gri renklerden oluşan saatte yılan derisinin pullu yapısını aktarmak ve kusursuz bir görüntü yakalamak için 3D baskı teknolojisinden yararlanıldı. Her iki markanın avangard sokak modası ruhunun özgün ifadesi olarak seçilen doku adeta Marcelo Burlon’ın anavatanı Arjantin’e de bir gönderme niteliğinde…

Mevcut G-Shock saatlerinin tüm teknolojik özelliklerini de taşıyan bu sınırlı sayıda üretilen saat ile zamanınızı tasarıma, dayanıklılığa ve fark edilir bir stile ayarlayın!