İtalyan çanta devi Carpisa’nın, “2015 Sonbahar-Kış Koleksiyonuna; İtalyan tasarımının kusursuzluğunu vurgulayan, çeşitli renk, model, desen ve boyutta, farklı zevklere hitap eden, ulaşılabilir çanta modelleri damgasını vuruyor.

“2015 Sonbahar-Kış” modasının öne çıkan trendlerinin etkisinin özellikle hissedildiği koleksiyonda, Carpisa’nın çanta grubundaki göz alıcı tasarımlar arasında, şık ve zarif clutch çantalar dikkat çekiyor…

 

cover

 

 

 

Carpisa’nın yeni koleksiyonunda, çapraz takılarak da kullanılan, uzun askılı, çeşitli renk alternatifinde omuz çantaları, klasik çizgiden vazgeçemeyenler için retro tasarımlar, fotoğraf makinası şeklinde tasarlanan modeli büyük ilgiyle karşılanan, esprili ve şık kutu çantalar, hem gündüz hem gece kullanılabilen minik el çantaları göze çarpıyor. Konfordan vazgeçemeyenlerin kararlılığıyla, okul sıralarından günlük hayatımıza geçiş yapan sırt çantalarının farklı kumaş ve seçeneklerinde modelleri de, Carpisa’nın her tasarımında öne çıkan fonksiyonellik ve trendlere uygunluk özelliklerini vurguluyor.

 

sdkjhsdkj

Çantalarda, yaprak yeşili, gök mavisi, bej, toprak tonları ve kışa uygun temalı desenler göze çarparken,  cesaret ve dinamizmi çağrıştıran, sıcacık renklerde pop-art desenler sonbaharın esintisine ve kış aylarının soğuklarına meydan okuyor.

Carpisa 2015 Sonbahar-Kış koleksiyonunda, kıyafetlerin en önemli tamamlayıcısı çantaların yanı sıra, aksesuar ve valizler ile; şemsiyeden, anahtarlığa, mücevher kutusundan küçük seyahat çantalarına, erkeklere özel çanta ve seyahat aksesuarları dahil çeşitli seçenekler de yer alıyor.

Untitled-2

CARPISA  HAKKINDA;

2001 yılında İtalya’da kurulan CARPISA kısa süre içerisinde geniş ürün yelpazesi ve uygun fiyatları ile tüm dünyada hızla yayılarak ticari bir fenomen haline gelmiştir.  Dünya çapında 800’ün üzerinde mağazasıyla müşterileriyle buluşan CARPISA, doğru fiyat ve gerçek kaliteyi İtalyan tasarımı ile bütünleştiren markadır.  Türkiye’de Landmark Multibrand International  tarafından temsil edilmektedir.

 

Özel indirim ve sürprizlerden haberdar olmak için:

  • Carpisa Turkiye Facebook sayfasının hayranı olun – carpisaturkiye.
  • Carpisa Turkiye twitter ve Instagram hesaplarını takip edin @carpisaturkiye