Son dönemde Capitol’de gerçekleştirilmiş en başarılı projelerden biri olan ‘Dünyanın Tüm Küçük Prensleri Capitol’de’ projesine Hermes Creative Awards’tan ödül geldi. 5 kategoride 5 Platinum ödüle layık görülen etkinlik Capitol’ün farkını bir kez daha ortaya koyuyor.

20 Eylül-20 Kasım günlerinde Capitol’de gerçekleştirilen ‘Dünyanın Tüm küçük Prensleri Capitol’de’ etkinliği dünyanın en kapsamlı Küçük Prens sergisi ve etkinlik alanı olarak değerlendiriliyor. Proje kapsamında 276 dil ve lehçede sunulan 473 adet Küçük Prens kitabının yanı sıra Küçük Prens’in özel dekoruyla oluşturulan etkinlik alanı projeyi farklı kılan en önemli unsurlardı. Üç boyutlu kitapların dekorasyonda kullanıldığı etkinlik alanında çocukların her biri Küçük Prens’in dünyasını gerçekten deneyimledi. Bu büyülü alanı görmek için 48.000 Küçük Prens hayranı etkinlik alanını ziyaret etti.

Hermes Creative Awards jürisi tarafından Event Marketing- Integrated Marketing – Campaign-Communication / Marketing Campaign- Special Event – Integrated Marketning 34 C kategorilerinde ödüle layık görülen proje başarısını ve değerini bir kez daha kanıtlamış oldu. 5 kategoride 5 Platinum ödülünün sahibi olan ‘Dünyanın Tüm Küçük Prensleri Capitol’de’ etkinliği ödülleri toplamaya devam edecekmiş gibi görünüyor!